Axwell, Alesso, Zedd i nie tylko zagrają na Ultra Europe 2023. Poznaliśmy drugą fazę lineup’u

Kilkanaście kolejnych, mocnych nazwisk dołączyło właśnie do lineup’u Ultra Europe 2023. Impreza odbędzie się już za dwa miesiące.

sunrise

Choć do europejskiej edycji jednego z największych festiwali na świecie – Ultra Music Festival – pozostało nieco ponad 2 miesiące, to nie znamy jeszcze wszystkich artystów, którzy wystąpią w chorwackim Splicie. Pierwszą fazę Ultra Europe 2023 poznaliśmy już jakiś czas temu. Teraz przyszedł więc czas na odsłonięcie kolejnych kart jednej z najważniejszych imprez tegorocznego lata w Europie.

Nieczęsty gość

Hardwell, Martin Garrix czy Carl Cox to tylko część nazwisk z pierwszej fazy lineupu, o której pisaliśmy już na naszych łamach dwa miesiące temu. Teraz poznaliśmy kolejnych 14 artystów, którzy w dniach 7-9 lipca wystąpią w Park Mladeži. Wśród ogłoszonych gwiazd znalazła się 1/3 szwedzkiej mafii – Axwell, a także Zedd. W Chorwacji wystąpi też Gryffin, który nieczęsto ma okazję występować na Starym Kontynencie. Dwa sety zagra za to Oliver Heldens, który wystąpi pod głównym aliasem, ale również jako HI-LO. W lineupie znaleźli się też między innymi DJ Snake, Alesso czy Tchami. Wszystkich ogłoszonych dotychczas artystów prezentujemy poniżej.

kalendarz

Ultra Europe 2023 – lineup (faza II)

headlinerzy
Adam Beyer
Afrojack
Alesso
Axwell
Boris Brejcha
Carl Cox
Charlotte de Witte
DJ Snake
Gryffin
Hardwell
Martin Garrix
Oliver Heldens
Steve Aoki
Tchami
Timmy Trumpet
Zedd

kalendarz

support
Enrico Sangiuliano
Fedde le Grand
HI-LO
Mathame
MORTEN
Nora En Pure

Ultra Europe 2023 – bilety

Bilety na europejską edycję Ultra są cały czas w sprzedaży. Obecnie w sprzedaży są trzydniowe karnety w cenie 199 euro (około 915 zł). Te można zakupić na stronie internetowej wydarzenia. Warto się spieszyć, bo po takich ogłoszeniach obecna pula biletów może być szybko wyprzedana.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?