Ultra Europe coraz bardziej obecne w Polsce! Już wkrótce oficjalne before party w pięciu klubach

Ultra Europe powraca do Chorwacji po 3 latach, a marka Ultra chce być jeszcze bardziej widoczna w naszym kraju.

kalendarz

Przed paroma miesiącami poznaliśmy datę 8. edycji festiwalu Ultra Europe. W dniach 8-10 lipca w chorwackim Splicie wystąpią największe gwiazdy światowej sceny EDM. Obecnie trzon składu stanowią między innymi Afrojack, DJ Snake, Hardwell, Martin Garrix, Nicky Romero, Tiesto i wiele innych. Do tak długo wyczekiwanego wydarzenia warto się odpowiednio przygotować. Do tego będziemy mieli okazję podczas oficjalnych imprez Ultra Europe w polskich klubach.

Adam De Great w 5 polskich klubach

Ultra Music Festival już od 2012 roku wychodzi poza Stany Zjednoczone. Po raz pierwszy pełnoprawna edycja na Starym Kontynencie miała miejsce w 2013 roku, oczywiście w chorwackim Splicie. Od tamtego czasu ten kierunek obiera wielu polskich fanów tanecznej elektroniki, także w ramach zorganizowanych wyjazdów. Dotychczas jednak nie mieliśmy w naszym kraju oficjalnego partnera wydarzenia – a tym okazała się właśnie agencja PMG Group, która odpowiada za projekt “Polska na Ultra“. Jednym z pól działania są specjalne imprezy będące swego rodzaju odliczaniem przed Ultra Europe 2022. Odbędą się one w maju i czerwcu w pięciu polskich klubach:

emuze.me

14 maja – Magnes Wtórek
20 maja – X-Demon Poznań
21 maja – X-Demon Wrocław
28 maja – Onyx Tarnowskie Góry
11 czerwca – Explosion Warszawa

Na każdej z imprez gwiazdą wieczoru będzie stały reprezentant polskiej sceny EDM na Ultra Europe – Adam de Great.

ultra

Podczas imprez uczestnicy będą mogli wygrać karnety na Ultra Europe oraz specjalne zestawy oryginalnych gadżetów Ultra. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzeń.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym imprezy z serii Official Countdown To Ultra Europe Party.

Ultra Europe coraz bliżej

Już tylko dwa miesiące dzielą nas od trzydniowej zabawy na wybrzeżu Dalmacji. Bilety na tegoroczną edycję festiwalu można nabyć na oficjalnej stronie Ultra Europe lub ze zniżką (używając kodu “POLSKA“) na stronie oficjalnego partnera Ultra Europe w Polsce – polskanaultra.com. Do zobaczenia!

kalendarz

emuze.me

Total
29
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?