Ultra Music Festival 2019 – Jedna z najlepszych scen znika, w zamian coś zupełnie nowego!

Tegoroczna edycja festiwalu niesie sporo zmian. Najbardziej niekonwencjonalna scena festiwalu zostanie zastąpiona czymś jeszcze bardziej spektakularnym!

sunrise

Choć do najbliższej edycji Ultra Music Festival został jeszcze kwartał, to emocji nie brak już od co najmniej kilku miesięcy! Przygotowanie 21. odsłony imprezy sprawiło wiele problemów – które to zmusiły organizatorów do wdrożenia wielu zmian. Relokacja festiwalu to oczywiście najważniejsza kwestia, lecz na tym nie koniec. Nowy teren to nowe wymagania, ale – o czym warto pamiętać – nowe możliwości!

Korzystając z okazji rozwoju organizatorzy postanowili przekształcić formę ich własnej marki – Resistance – z małego, kameralnego – Arcadia Spider oraz Megastructure – w miasteczko techno rządzące się swoimi prawami. Legendarny pająk niestety znika… przynajmniej na najbliższą edycję. Przytaczając wpis organizatorów z oficjalnej strony festiwalu – Resistance zajmie całą dostępną powierzchnię Historic Virginia Key Beach Park przez wszystkie 3 dni imprezy! Park jest tylko częścią kompleksu, w którym odbywać się będzie Ultra. W pierwszej fazie organizatorzy ogłosili już 18 artystów reprezentujących undergroundowe brzmienia, więc niemożliwością jest ułożenie timetable dla wszystkich na jednej scenie – będzie ich kilka!

kalendarz

Bacznie śledząc wszystkie imprezy z cyklu Ultra Worldwide, można już wybadać, czego się można spodziewać w kontekście nowej odsłony Resistance. Mamy tutaj na myśli duże, zadaszone konstrukcje, gdzie oprócz standardowych efektów specjalnych, jak wyrzutnie ognia czy CO2 i laserów, znajdą się wielkie ściany i sufity pełne różnego rodzaju ekranów wyświetlających wizualizacje w rytm undergroundowych dźwięków gwiazd Techno i pochodnych mrocznych undergroundowych gatunków, które przez ostatnie lata zyskują na popularności – co jest jednym z istotniejszych argumentów, przemawiających za rozwojem marki Resistance.

kalendarz

Organizatorzy Ultra w grudniu ogłosili pierwszą fazę lineupu, który zaprezentuje się w Miami już w marcu. Głównymi scenami festiwalu, które przez całe 3 dni będą nadawać rytm większości Ultranauts są oczywiście Ultra Mainstage, Ultra Worldwide, UMF Radio oraz nowa Live Arena.
Na nich zobaczymy takie marki, jak A State Of Trance, STMPD RCRDS, Foreign Family czy PLAYdifferently!

Niewątpliwie łakomym kąskiem dla koneserów elektroniki będzie występ deadmau5’a, połączony z debiutem CubeStage 3.0, który zamknie jeden z dni festiwalu na Live Arenie.

sunrise

Redakcja – choć osobiście na Virginia Key się nie zjawi – już nie może się doczekać, aby razem z Wami przeżywać ten niesamowity czas, którym niewątpliwie jest Ultra Music Festival!

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?