kontakt

To była rzecz, której można było się spodziewać już tydzień temu. Po ogłoszeniu przez rząd nowych restrykcji oraz włączenia Warszawy do strefy czerwonej, wręcz kwestią czasu było przełożenie tegorocznej edycji Undercity. Impreza miała odbyć się w przyszły weekend na warszawskim Torwarze – na czterech scenach miało wystąpić kilkudziesięciu zagranicznych artystów (pełny lineup znajdziecie tutaj). Ostatecznie, z przyczyn wiadomych, impreza została przełożona.

Organizator imprezy – agencja Follow The Step – opublikował oświadczenie, w którym co prawda nie znajdziemy nowej daty (tą poznamy wkrótce), ale za to jest co nieco szczegółów odnośnie biletów. Te zachowują ważność na imprezę w nowym terminie – ale jest też możliwość ich zwrotu.

Pełną treść statementu znajdziecie poniżej.

Długo wierzyliśmy, że pomimo niesprzyjających okoliczności uda nam się w bezpieczny sposób zorganizować Undercity 2020 jeszcze tej jesieni. Jednak od startu naszej pracy nad line-upem i produkcją, sytuacja mocno uległa zmianie i nie pozwala na organizację festiwalu, co przez cały czas również braliśmy pod uwagę. Dlatego już wkrótce wrócimy do Was z nową datą oraz pierwszą częścią line upu, który częściowo jest przeniesiony, a częściowo będzie zbudowany od nowa. Szykujemy też specjalne ogłoszenie. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Stay tuned!

Pamiętajcie, że wszystkie zakupione bilety zachowają ważność na nową datę, a dla ich posiadaczy szykujemy dodatkową niespodziankę. Jeśli jednak ktoś z Was po ogłoszeniu nowego terminu, zdecyduje się na zwrot to tak jak obiecaliśmy wcześniej, będziemy go realizować w ciągu 14 dni od zgłoszenia (zamiast przepisowych 180 dni). Wkrótce spodziewajcie się od nas informacji mailowej na ten temat.

Undercity 2020_P0STP0NED Długo wierzyliśmy, że pomimo niesprzyjających okoliczności uda nam się w bezpieczny sposób…Opublikowany przez undercityCzwartek, 22 października 2020

foto: Helena Majewska

kontakt