Undercity 2022 to nie tylko sobotnia impreza. Oto szczegóły biforu i afteru

Zabawa wokół Undercity 2022 rozpocznie się już w piątek. Fani przedłużania atrakcji także znajdą coś dla siebie w niedzielny poranek.

dolaczdonas

Już w ten weekend tegoroczna edycja festiwalu Undercity. 5 listopada na warszawskim Torwarze wystąpią między innymi Reinier Zonneveld, Charlie Sparks, KAS:ST oraz Anna. W sumie powstaną aż cztery sceny – każda z nich będzie się różnić klimatycznie, choć na wszystkich będziemy mogli usłyszeć klimaty house, techno i pochodne. Timetable wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem, ale nie jest to jedyna rzecz, którą warto wziąć pod uwagę przy okazji wizyty w stolicy.

Są bifory…

Oprócz głównego eventu, organizatorzy zaplanowali aż trzy imprezy towarzyszące. Zacznijmy od before party, które odbywać się będzie w piątek 4 listopada w dwóch miejscówkach. Pierwsza z nich to Praga Centrum – tam drzwi zostaną otwarte o godzinie 22:00. Gwiazdą wieczoru będzie Sama’ Abdulhadi, palestyńska DJka i producentka, którą w tym roku mogliśmy zobaczyć na żywo na FEST Festivalu. Ci, którzy mieli okazję usłyszeć jej występ, z pewnością wiedzą, że jest po co odwiedzić ulicę Szwedzką tej nocy. Jako support zagra znany dobrze z polskich klubów techno Vacos, zaś imprezę zamknie swoim setem ikona sceny – Angelo Mike.

Bilet dla posiadaczy wejściówki na Undercity kosztuje 50 zł. Więcej szczegółów – oraz samą możliwość kupna w przedsprzedaży – znajdziecie pod tym linkiem.

Godzinę później, bo o 23:00, rozpocznie się drugie before party – konkretnie w klubie Smolna. Tam za deckami stanie Kobosil, dobrze znany i poważany wśród polskich słuchaczy mocniejszych odmian techno producent. Jego znakiem rozpoznawczym są mocne i agresywne brzmienia. Jako support zaprezentują się z kolei Jagsonify i BeeT, zaś na patio przez całą noc będzie na Was czekać Hedonist.

Podobnie, jak w Pradze Centrum, tak i na Smolnej wejściówka dla posiadaczy biletu na sobotnią imprezę będzie kosztować 50 zł. Osoby bez biletu na Undercity będą musiały zapłacić 100 zł. Przedsprzedaż nie jest prowadzona – za wstęp będzie trzeba zapłacić na wejściu do klubu.

…i jest after

W tym samym miejscu – czyli przy ulicy Smolna 38 – odbędzie się także after po Undercity. To będzie z pewnością sport dla najbardziej zaawansowanych zawodników – wszak impreza rozpocznie się o 5 rano, a zakończy o 16. Lineup wygląda następująco:

Main: Cranz, Modifer, Capo, holoe_, NFS
Patio: Vacos, Aen, Sincz, Cocolino

Bilety w cenie od 40 złotych będą do kupienia na bramce.

Korzystając z okazji, przypominamy – w dalszym ciągu trwa sprzedaż wejściówek na główną imprezę. W cenie 259 złotych znajdziecie je pod tym linkiem.

dolaczdonas

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?