Reinier Zonneveld powraca do Polski! Oto pierwsze ogłoszenia Undercity 2022

Organizatorzy Undercity 2022 zaprezentowali siedem nazwisk stanowiących pierwszą fazę lineup’u. Impreza odbędzie się 5 listopada.

kalendarz

Za nami praktycznie wszystkie wakacyjne festiwale (oprócz ON AIR Festival). Nie oznacza to jednak końca atrakcji w tym roku. W najbliższych miesiącach zabawa przeniesie się pod dachy aren i hal koncertowych. Już teraz wiemy, że jesień przyniesie wiele emocji dla fanów róznych nurtów EDMu. Dla siebie znajdą niemało także słuchacze house’u i techno – chociażby podczas tegorocznej edycji festiwalu Undercity.

Szybki rozwój

Impreza organizowana na warszawskim Torwarze ma za sobą zaledwie kilka edycji, ale już teraz może poszczycić się renomą jednego z czołowych tego typu wydarzeń na polskiej scenie techno. Nic dziwnego – formuła połączenia światowego lineup’u z naprawdę dającymi radę efektami scenicznymi robi wrażenie, o czym przekonaliśmy się w ubiegłym roku.

emuze.me

Przygotowania do Undercity 2022 idą pełną parą – a świadczyć może o tym nie tylko fakt, iż wydarzenie odbędzie się już za równe 2 miesiące (5 listopada). Właśnie poznaliśmy pierwszych siedem nazwisk z lineup’u.

Mocne uderzenie

Kto wybija się na czoło dotychczas ogłoszonej stawki? Z pewnością Reinier Zonneveld. Uczestnicy tegorocznej edycji Sunrise Festival, którzy mieli okazję być na jego live akcie, wynosili praktycznie same pozytywne opinie. Osoby, które ominęły ten występ, będą miały okazję nadrobić zaległości właśnie na Undercity 2022.

ultra

Wart uwagi jest także Charlie Sparks, który dał do pieca na scenie Possession podczas tegorocznego FEST Festivalu. Jego mocne techno bez wątpienia porwie stołeczną publiczność. Podobnie zresztą jak pozostałe ogłoszone w pierwszej fazie lineup’u nazwiska – oto ich pełna lista:

Atlantik (live)
Charlie Sparks
Force Reaction (Kaiser & Kwartz)
Freddy K
Oscar Mulero
Reinier Zonneveld (live)
Wallis

Undercity 2022 – bilety

Bilety na Undercity 2022 są już dostępne – możecie je kupić w cenie 199 zł już teraz na stronie internetowej wydarzenia (pod tym linkiem).

kalendarz

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?