Untold Festival 2019 – 3 Are Legend, Paul Kalkbrenner i Don Diablo w drugiej fazie line-upu!

sunrise

Wakacje zbliżają się pełną parą – a wraz z nimi sezon na największe EDMowe festiwale. Jednym z nich jest odbywający się w rumuńskiej Kluż-Napoce Untold Festival. W przeciągu czterech lat event ten stał się prawdziwą międzynarodową marką, obok której nie da się przejść obojętnie. Jakiś czas temu poznaliśmy pierwszą fazę line-upu, w której pojawili się m.in. David Guetta, Martin Garrix czy Dimitri Vegas & Like Mike. Swoją obecność w ostatnich dniach potwierdził również Armin Van Buuren, który z okazji pięciolecia imprezy zaprezentuje ekskluzywne show.

Warto dodać że, Untold nie jest festiwalem skierowanym tylko i wyłącznie pod fanów EDM. Wszyscy entuzjaści muzyki popularnej z pewnością będą zadowoleni z takich gwiazd, jak James Arthur czy Bastille, który to zespół ma obecnie kłopoty z powodu praw autorskich.

kalendarz

Do wydarzenia zostało dwa i pół miesiąca, a my dostajemy drugą fazę line-upu, która jeszcze bardziej powinna zachęcić do zabookowania biletów wszystkie osoby mające wątpliwości, czy wybrać się na początku sierpnia do Rumunii.

kalendarz

Do line-upu dołączyli między innymi Don Diablo, Tujamo, W&W, Nicky Romero czy Steve Aoki. Zobaczymy też występ grupy 3 Are Legend, w której skład wchodzą Dimitri Vegas & Like Mike oraz wspomniany wcześniej długowłosy Amerykanin.

Wszyscy fani nieco bardziej undergroundowych brzmień również nie mają na co narzekać. Swoje sety na Untold zaprezentują m.in. Seth Troxler, Paul Kalkbrenner czy (w ramach seta b2b) Jamie Jones i The Martinez Brothers.

sunrise

Pełen skład drugiej fazy lineupu przedstawia się następująco:

3 Are Legend (Dimitri Vegas & Like Mike x Steve Aoki)
A Skillz b2b Krafty Kuts
Armin van Buuren
Busta Rhymes
Congo Natty
Don Diablo
Dub FX
Elax
Jamie Jones b2b The Martinez Brothers
Joseph Capriati
Nero
Nicky Romero
Oxia
Paul Kalkbrenner
Roni Size
Seth Troxler
Steve Aoki
Stormzy
Tinie Tempah
Tove Lo
Tujamo
W&W

Impreza zaczyna się już 1 sierpnia i potrwa do niedzieli, 4 sierpnia. Z pewnością pojawi się tam wielu Polaków, którzy skorzystali już z usług Travel Fest, do czego my również zachęcamy. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem. Przypominamy, że wpisując kod “SBEATS” przy zamówieniu swojego imprezowego pakietu, będziecie mogli dostać całkiem niezłą zniżkę. Zapraszamy!

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
23
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?