Startuje polska sprzedaż biletów i wyjazdów na UNTOLD 2023. Czytelnicy Shining Beats mają taniej

Polacy mają lepiej – szczególnie, jeśli czytają Shining Beats. Właśnie ruszyła polska sprzedaż UNTOLD 2023, która może być naprawdę korzystna.

sb

Konkurencja na przyszłorocznym europejskim rynku festiwalowym będzie naprawdę zacięta – a niemały wkład w tą walkę będzie mieć rumuński festiwal UNTOLD. W ubiegłym tygodniu młoda, ale uznana już marka rozpoczęła ogłoszenia artystów na edycję 2023. Na pierwszy ogień poszła formacja Imagine Dragons i znany z ikonicznych występów na tym festiwalu Armin van Buuren. Już wkrótce możemy spodziewać się kolejnych interesujących ogłoszeń.

Rusza polska sprzedaż

Na początku tego tygodnia ruszyła regularna sprzedaż biletów na UNTOLD 2023. Polscy fani mają jednak lepiej – uruchomiona została bowiem dedykowana polska dystrybucja, za którą stoi zaprzyjaźniony kolektyw FESTiVALOVE. Ich debiutanckim wyjazdem zorganizowanym był ubiegłoroczny UNTOLD – i bazując na komentarzach osób, które postanowiły skorzystać z usług tej nowej firmy, poszło bez większych problemów.

Podobnie, jak w tym roku – w ofercie są zarówno bilety na samą imprezę (zawsze taniej niż w międzynarodowej dystrybucji), ale również opcje wyjazdowe i noclegowe. Ceny prezentują się następująco:

  • karnet UNTOLD 2023 – 710 zł
  • karnet UNTOLD 2023 + transport z Polski na UNTOLD 2023 i z powrotem – 1500 zł
  • karnet UNTOLD 2023 + nocleg w Kluż-Napoce – 1990 zł
  • transport z Polski na UNTOLD 2023 i z powrotem + nocleg w Kluż-Napoce – 2020 zł
  • nocleg w Kluż-Napoce – 1300 zł
  • pakiet karnet + transport + nocleg – 2720 zł
  • transport z Polski na UNTOLD 2023 i z powrotem – 790 zł

Ceny obowiązują do 8 grudnia. Płatność można rozłożyć na raty.

Czytelnicy Shining Beats mają lepiej

Szczególnie zwracamy uwagę na te wytłuszczone opcje. Przy kupnie pakietu karnet + nocleg, transport + nocleg lub karnet + transport + nocleg, możecie – jako czytelnicy Shining Beats – skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy, że przy zamówieniu wpiszecie kod “SB“, a całkowity koszt będzie mniejszy o 50 zł.

W 2023 roku spodziewamy się większego zainteresowania tematem UNTOLD, dlatego też warto rozeznać się w temacie jak najszybciej. Zamówienia możecie składać na stronie internetowej FESTiVALOVE. Pamiętajcie o korzystaniu z naszego kodu rabatowego – nie dość, że sami pojedziecie na festiwal w lepszej cenie, to przy okazji wesprzecie naszą działalność! Z góry dziękujemy!

sb

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?