kontakt

Niektóre z państw na świecie powoli zaczynają przywracać, przynajmniej w pewnym stopniu, życie publiczne po lockdownie. Wystarczy spojrzeć chociażby na nasz kraj, gdzie zezwolono na organizację zgromadzeń do 150 osób. Niestety, wiele eventów (w tym Sunrise Festival) przegrało batalię z COVID-19, czego skutkiem jest przeniesienie tegorocznych edycji na rok przyszły. Jednym z niewielu festiwali, co do których do niedawna nie wiadomo było praktycznie nic, był Untold Festival. Szósta edycja odbywającego się w rumuńskiej Kluż-Napoce wydarzenia miała mieć miejsce na przełomie lipca i sierpnia.

Otóż nie tym razem

Organizatorzy Untold Festival wystosowali dość długie oświadczenie, w którym oficjalnie potwierdzili przeniesienie imprezy na kolejny rok. Ministerstwo Kultury w Rumunii wprowadziło dość surowe ograniczenia, które zabraniają organizowania wydarzeń powyżej 1000 osób do 31 sierpnia.

Ze złamanymi sercami, ale z pewnością, że dla bezpieczeństwa wszystkich, musimy poinformować, że odkładamy tegoroczną edycję UNTOLD na 2021 r. Wszyscy jesteśmy smutni i zranieni, a jednocześnie pewni siebie, wiedząc, że to, co sprawia że wierzymy od 2015 roku, pomoże nam pokonać każdą sytuację. Nasza miłość i pasja zawsze będą triumfować.

– Untold Festival

Już wcześniej organizatorzy postanowili umożliwić nabywcom biletów na przełożenie ich na kolejne edycje. Z opcji Anytime Pass, pozwalającej wziąć udział w jednej z trzech kolejnych edycji Untold Festival bez wskazywania konkretnego roku, skorzystało aż 95% osób. To nie jest jedyna opcja na rozwiązanie kwestii zakupionych wejściówek – więcej informacji znajdziecie w oświadczeniu, którego pełną treść przeczytacie niżej.

kontakt