VAMERO znów celuje w radiostacje. Polsko-niemiecki duet prezentuje “Speed Up My Heart”

Vicero i Andy Dust mają na swoim koncie parę radiowych hitów, między innymi z VINAI i Tribbsem. Teraz czas na pierwszy solowy numer VAMERO.

kalendarz

Wcześniej dość anonimowi, teraz mający na koncie coraz więcej sukcesów – tak można określić drogę formacji VAMERO. Stacjonujący w Niemczech polsko-niemiecki duet dał się poznać słuchaczom już w 2020 roku, za sprawą collabu z włoskimi braćmi VINAI. Ich “Rise Up” okazało się dużym hitem nie tylko w naszym kraju – jak dotąd ich wspólna propozycja osiągnęła niemal 200 milionów odtworzeń na Spotify.

Po raz kolejny słuchacz stacji radiowych mógł sobie o wspólnym projekcie Vicero i Andy’ego Dusta przypomnieć w ubiegłym roku. Ich collab z Tribbs’em zatytułowany “Ghost” można było nierzadko usłyszeć na playlistach polskich radiostacji. Ukazały się także bardziej klubowe i festiwalowe remiksy, które stworzyli między innymi Bounce Inc.

emuze.me

Natomiast w listopadzie ubiegłego już roku panowie postanowili trochę poeksperymentować z brzmieniem. Efektem było breakowe “I Still Miss You“, które – niestety – nie przebiło się aż tak szeroko, jak poprzednie hity.

Świeży materiał

W międzyczasie VAMERO pracowali nad kolejnym materiałem, którego ostateczny kształt będziemy poznawać w najbliższym czasie. A pierwszym znakiem tego, czego możemy się spodziewać, jest właśnie wydany nakładem Virgin Records (Universal) singiel “Speed Up My Heart”.

ultra

Ci, którzy po polsko-niemieckiej formacji spodziewają się radiowego do bólu brzmienia, na pewno się nie zawiodą. Najnowsza ich propozycja to bowiem wciąż mocno nawiązujący do slapowych brzmień kawałek, stricte nastawiony na radiostacje i playlisty na portalach streamingowych. Panowie dostarczyli więc to, z czego są dobrze znani.

Jest to pierwszy solowy singiel wydany pod aliasem VAMERO – wszak wcześniej ukazywały się wyłącznie różnego rodzaju collaby. Jak panowie poradzili sobie w takiej odsłonie? Sprawdźcie sami!

kalendarz

emuze.me

Total
33
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?