Tune Of The Year

Vin Diesel to aktor doskonale wszystkim znany z serii filmów “Szybcy i Wściekli”, gdzie wcielał się w rolę Dominica Toretto. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że Amerykanin – prócz występów na dużym ekranie – próbuje swoich sił od niedawna również w materii muzycznej. Całkiem niedawno ukazał się jego debiutancki singiel, noszący tytuł Feel Like I Do – teraz pięćdziesięciotrzylatek wydaje swój drugi utwór.

Przy pomocy Kygo

I nie byłoby w tym wszystkim niczego szczególnie dla nas interesującego, gdyby nie to, że obydwa utwory zostały wydane w Palm Tree Records – wytwórni, której współwłaścicielem jest Kygo. Oba utwory przypominają też nieco produkcje tropical house’owego producenta. W tym miejscu warto również podkreślić, że aktor udzielił się w obydwóch numerach wokalnie – za produkcję odpowiada powiązany z wytwórnią Petey Martin.

To nie pierwsza sytuacja, kiedy sławny aktor zaczyna angażować się w muzykę elektroniczną. Na scenie muzyki house dość popularny stał się Idris Elba – i o tym również mogliście poczytać na naszych łamach.

Wróćmy jednak do Vina – jego debiutancki utwór został odtworzony na Spotify niemal 2,5 miliona razy, zaś na YouTube licznik osiągnął ponad 800 tysięcy wyświetleń. Kto wie – może “Days Are Gone” osiągnie podobną popularność…

Tune Of The Year