kontakt

Cierpliwość fanów Swedish House Mafii nie zna granic. Co jakiś czas pojawiają się nowe informacje na temat potencjalnych działań legendarnego trio. Jak łatwo się domyśleć, do tej pory nic oficjalnie nie zostało wydane. W ostatnim czasie pisaliśmy o zmianie managementu i wytwórni. Artyści zostali też niedawno przyłapani w studio. Teraz czujni obserwatorzy dopatrzyli się rejestracji nowego utworu, który mógł być owocem niedawnej pracy przyjaciół.

Coś nowego

W bazie Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów i Publisherów (w skrócie ASCAP) pojawiła się kolejna pozycja od Swedish House Mafii. Nowym utworem od trio ma być produkcja zatytuowana “Not Yesterday“, której prawdopodobnie do tej pory nie słyszeliśmy w żadnym secie.

Twórcy “Not Yesterday”

Prócz Angello, Axwella i Ingrosso nad kawałkiem pracowało kilka znanych nam już nazwisk. W tym procesie towarzyszyli Vincent Pontare i Salem Al Fakir, znani szerszej publiczności jako Vargas & Lagola. Owoce ich współpracy mogliśmy usłyszeć już przy “Save the World” oraz EPce “More Than You Know” projektu Axwell/\Ingrosso. Często z Salemem i Vincentem również działa Magnus Lidehäll, którego również możemy zobaczyć na liście współtwórców “Not Yesterday”. Wcześniej pracował on z Sebastianem Ingrosso nad “Dark River” oraz “Flags!”, a jego nazwisko gości też przy “It’s Get Better” od Swedish House Mafii.

W spisie osób pracujących nad nowym utworem szwedzkiego trio kryje się Danielle Balbuena. Jest to amerykańska hiphopowa artystka na co dzień posługująca się nazwą 070 Shake. Danielle miała okazję już współpracować z Kanye Westem, DJ Khaledem, zespołem PVRIS, a jej utwory remiksowali Tame Impala oraz Devault.

Nie ma co się cieszyć

Już wcześniej informowaliśmy o rejestracji “It Gets Better”. Jak widać, sama publikacja szczegółów związanych z utworem w bazie ASCAP nie jest sygnałem do tego, by spodziewać się wydania utworu w najbliższym czasie. Na tę chwilę jedynie musimy cierpliwie czekać na nowości od Swedish House Mafii. Miejmy jednak nadzieję, że ostatnie częste informacje działaniu legendarnego trio zwiastują nam ich prawdziwy, muzyczny powrót.

kontakt