W tym roku 10. edycja Ultra Europe. Będzie polski wyjazd!

W dniach 12-14 lipca w chorwackim Splicie odbędzie się 10. edycja Ultra Europe. Jak co roku, będzie zorganizowany polski wyjazd!

kalendarz

Miało być w 2012 roku w Polsce, ale nie wyszło. Twórcy Ultra Music Festival chcieli jednak zaznaczyć swoją obecność na europejskim rynku, więc koncept Ultra Europe musiał zostać zrealizowany gdzieś indziej. Padło na chorwacki Split – dom tej imprezy od 2013 roku. Gdyby nie pandemia, to w 2024 roku mielibyśmy 12. edycję tego wydarzenia. Realia okazały się jednak inne – i dzięki temu już za kilka miesięcy będziemy mieć do czynienia z wielkim jubileuszem jednego z istotniejszych eventów na europejskiej mapie letnich festiwali.

Przed nami 10. edycja Ultra Europe

Ultra Europe 2024 odbędzie się w dniach 12-14 lipca. Choć nie znamy jeszcze ani jednego nazwiska z lineup’u, to zainteresowanie tematem i tak jest duże. Już teraz wyprzedana jest bowiem pierwsza pula biletów. Nie powinno to zresztą dziwić – wszak każda edycja chorwackiego festiwalu jest gwarancją nazwisk ze światowego EDMowego topu. I nie są to w żaden sposób przesadzone słowa.

kalendarz

Jako przykład weźmy chociażby główne acty z ubiegłorocznej sceny głównej. Odpowiedzialni za te występy byli Hardwell, Zedd, Axwell (piątek), Steve Aoki, Timmy Trumpet, DJ Snake (sobota), Alesso, Martin Garrix i Afrojack (niedziela). Nie był to zresztą jednorazowy wyskok – wystarczy spojrzeć już nawet na to, kto grał główne sety podczas debiutanckiej edycji w 2013 roku. A byli to odpowiednio Nicky Romero, Avicii, Fedde Le Grand (piątek), Hardwell, Armin Van Buuren i Afrojack (sobota).

kalendarz

Nie można oczywiście przy tym zapomnieć o skupionej głównie na brzmieniach techno scenie Resistance. W 2023 roku mieli okazję tam wystąpić między innymi Carl Cox, Charlotte De Witte, Enrico Sangiuliano, Adam Beyer, Boris Brejcha oraz Nicole Moudaber. Mowa tym samym o czołówce tego elementu sceny muzyki elektronicznej.

Punkt wyjścia jest więc naprawdę wysoki. A pamiętajmy, że będzie to jubileusz – a więc i oczekiwania mają prawo być wyższe. O tym, czy zostaną one zaspokojone, mamy nadzieję dowiedzieć się jak najszybciej.

sunrise

Będzie polski wyjazd

Do Splitu co roku z okazji Ultra Europe przyjeżdża wielu Polaków, i nic nie wskazuje na zmianę tego trendu. Wielu z nich miało okazję już korzystać z usług firmy Party Camp, która i w 2024 roku będzie realizować zorganizowany wyjazd z Polski na tę imprezę. W ofercie skrojonej pod Ultra Europe przewidziane są między innymi transport do Chorwacji i z powotem, nocleg w Splicie oraz na wyspie Pag oraz uczestnictwo w festiwalu. W skrócie – jest to możliwość połączenia festiwalowego weekendu z wypoczynkiem nad Adriatykiem. Obecnie najtańszy pakiet z uczestnictwem w Ultra Europe kosztuje 2498 zł. Cena ta będzie dostępna do końca lutego, a potem wzrośnie. Co istotne – przy zamówieniu można skorzystać z kodu “shiningbeats“, który wam daje zniżkę w wysokości 100 zł, a nam pomaga w działaniu portalu, bo też fajny grosz z tego dostaniemy. Więcej szczegółów na temat oferty znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?