VINAI oraz czołówka polskiego EDMu wystąpią na tegorocznym Warsaw Erasmus Festival

Włoski duet VINAI, ale także chociażby Skytech, DJ Kuba & Neitan, Blinders czy Melo.Kids wystąpią na tegorocznym Warsaw Erasmus Festival 2022.

PDC

Studenckich imprez z muzyką elektroniczną jest niestety jak na lekarstwo. Prym pod tym względem wiodło głównie południe Polski – w Rzeszowie wystąpili Blinders i DJ Kuba & Neitan, w Krakowie – Tujamo i Ofenbach, a także Skytech, Tribbs i SI US PLAU, zaś we Wrocławiu – Topic oraz AronChupa. Niestety, pod tym względem warszawskie chociażby juwenalia wypadały zupełnie blado. Choć, jak się okazuje, nie taki trup zimny – o czym niech świadczy kolejna już edycja Warsaw Erasmus Festival.

Studencka impreza w EDMowym klimacie

Impreza co prawda skierowana jest w głównej mierze do klienteli zagranicznej, ale lineup powinien przyciągnąć osoby po prostu zainteresowane dobrą EDMową imprezą, niezależnie od miejsca pochodzenia. Wydarzenie będzie się odbywać w dniach 27-28 maja w stołecznej Hulakuli, doświadczonej już w przyjmowaniu pod swoim dachem konkretnych elektronicznych wydarzeń. Jest to zmiana względem ubiegłego roku, logiczna zresztą – w 2021 roku impreza ta miała miejsce w zamkniętym już miejscu o nazwie Warszawa Główna. Z kolei w 2019 roku event miał swoje miejsce w także już zamkniętej miejscówce nazywającej się ISKRA Pole Mokotowskie.

emuze.me

Podczas dwóch dni imprezy wystąpi czołówka polskiej sceny tanecznej elektroniki. Za deckami zameldują się Skytech, Blinders, DJ Kuba & Neitan, Fafaq oraz Melo.Kids. Główne gwiazdy wydarzenia przyjadą jednak z Włoch – i będzie to mający na swoim koncie kilka hitów włoski duet VINAI.

Pełny skład lineup’u znajdziecie na grafice poniżej.

PDC

Nie jest tak drogo

Warsaw Erasmus Festival to wydarzenie skierowane w głównej mierze do zagranicznej klienteli – ale nie oznacza to znacznie droższych biletów na samą imprezę. Dwudniowy karnet kosztuje bowiem 100 zł i można go kupić pod tym linkiem. Tak spore zgromadzenie EDMowych postaci w stolicy zbyt często się nie zdarza, więc warto rozważyć tę opcję!

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?