white2115 w pokoju z niebieskim światłem z dziewczyną

White 2115 wydaje kolejny singiel z nadchodzącego albumu. Znamy tracklistę “Pretty Boy”

White 2115 postanowił wydać kolejny singiel promujący nadchodzący krążek wraz z ciekawie zrealizowanym teledyskiem.

PDC

Już w tym tygodniu odbędzie się premiera długo wyczekiwanego albumu Łajciora. O pierwszych wzmiankach na temat nowego krążka informowaliśmy was jakiś czas temu. Z tego względu, White 2115 postanowił wydać kolejny singiel promujący nadchodzący krążek wraz z ciekawie zrealizowanym teledyskiem. Pomysłodawca klipu z pewnością zaczerpnął pomysł z amerykańskich filmów.

White 2115 – RiRi

RiRi to już drugi wakacyjny singiel promujący Pretty Boya, który swoją premierę będzie miał 24 czerwca. White 2115 nawołuje w utworze, aby odrzucić problemy na bok i oddać się chwili, ciesząc się wakacjami. Raper porównuje urodę swojej dziewczyny do RiRi. Jest to skrót od pełnej scenicznej nazwy jednej z najpopularniejszych popowych piosenkarek -Rihanny. Całość okraszona jest ciekawym teledyskiem, zaczerpniętym rodem z amerykańskich filmów. Na klipie raper wraz ze swoją wybranką napada na stację benzynową. Obejrzyjcie sami!

emuze.me

Co ciekawe, album zdobył już złotą płytę w przedsprzedaży, wyprzedając całą pulę dostępnych wersji fizycznych deluxe oraz specjalnych boxów. Zostały jedynie wersję standardowe, bez dodatków, które możecie zakupić je na SBM Store w cenie 44,99zł. Za teledysk odpowiada Jan Dybus, a za bitem stoi Palm Money. Mixem i masteringiem zajął się DJ Johny.

Tracklista

 1. Intro
 2. 18
 3. Broly
 4. RiRi
 5. Pierwszy raz feat. Kinny Zimmer
 6. Easy Rider
 7. Milanów Callin’ feat. Palar
 8. Pretty Boy
 9. Bulletproof
 10. Najmłodszy Łajcior
 11. Buch na dwóch feat. Białas
 12. Sąsiedzi
 13. Afterparty
 14. Śliczny chłopiec

  Bonus tracki
 15.  Booker
 16.  Traplife

emuze.me

PDC

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?