kontakt

Will Sparks to artysta, który lubi odnajdywać się w różnych brzmieniach, a w swojej karierze tworzył już szeroki repertuar dźwięków. Jego międzynarodowa popularność zaczęła się od brzmień melbourne bounce, później Australijczyk zainteresował się klimatami psy trance, a aktualnie mocno zaprzyjaźnił się z rosnącym w siłę nurtem Bigroom Techno. Rok rozpoczął od solidnej produkcji „LSD”, a niedawno ukazał się porywający numer „Say It Again”. Teraz światło dzienne ujrzał kolejny banger. Sparks zagościł ponownie w Spinnin’ Records, tym razem z kawałkiem „Dreaming”. Najnowszy numer oraz poprzednie wydania, będziemy mieli najprawdopodobniej szansę usłyszeć podczas jego występu w naszym kraju na tegorocznym Heartbeat Festival.

„Śniło mi się, że tańczę”

“Dreaming” to mocny kawałek w stylu rave. W tym numerze Will Sparks również połączył gatunki Techno oraz Bigroom, jednak ze zdecydowanie mocniejszym akcentem na ten pierwszy. Mocne kicki, wciągający wokal i brzmienia krążące wokół Acid Techno sprawiają, że numer może zasługiwać na miano kolejnego potężnego bangera Australijczyka, który podbije festiwalowe parkiety.

Występ w Polsce już za moment

Will Sparks po długiej nieobecności powraca do naszego kraju. Za nieco ponad miesiąc zagra swój energetyczny i porywający do tańca set w Trzciance na Heartbeat Festival. Australijczyk wystąpi podczas pierwszego dnia imprezy, w piątek 24 czerwca. Obok niego w lineupie znaleźli się między innymi MORTEN, Ben Nicky czy DubVision, tym samym sprawiając, że nad jeziorem Logo szykuje się naprawdę mocny początek wakacji.

kontakt