kontakt

Czasy łatwe nie są i z organizowaniem festiwali jest naprawdę ciężko. Przekonała się o tym chociażby agencja Euforia Festivals, która – aby ratować imprezę – musiała zupełnie zmienić formułę. Podobne obawy miały miejsce także w kontekście planowanego na przedostatni weekend sierpnia festiwalu Wisłoujście. Na szczęście, jak się ostatecznie okazuje, wydarzenie się odbędzie – i to w formie dwuweekendowej.

Będzie się działo!

Impreza odbywa się w położonej na obrzeżach Gdańska twierdzy Wisłoujście od 2018 roku. Agencja Follow The Step już kilka miesięcy temu zapewniała, że tegoroczna edycja również dojdzie do skutku. I choć od tamtego czasu w kontekście obostrzeń i liczby zakażeń koronawirusem zmieniło się wiele, to plany organizatorów zmianie nie ulegają. Mało tego – muzyka będzie rozbrzmiewać w murach fortyfikacji przez aż dwa weekendy – w dniach 21-23 i 28-30 sierpnia. Jak zapewniają twórcy eventu, zgodę na organizację wydały już służby porządkowe, włodarze miasta oraz sanepid.

Lineup, zgodnie z tradycją, złożony jest tylko i wyłącznie z polskich DJów i producentów reprezentujących scenę house i techno. Jego pełny skład znajdziecie poniżej.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Na terenie imprezy będą obowiązywać reguły związane z trwającą pandemią. Każdy uczestnik będzie musiał w formie on-line złożyć oświadczenie o stanie zdrowia. Na wejściu na imprezę będzie mierzona temperatura ciała, zaś na samym terenie obowiązywać będzie nakaz zasłaniania ust i nosa.

Zapowiada się więc naprawdę interesujące zakończenie wakacji nad polskim morzem – szczególnie dla fanów trochę mniej mainstreamowego grania. Bilety są już dostępne w formie trzydniowych karnetów – szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

kontakt