Wakacyjne klimaty prosto z Polski. WKB wydaje nowy, wpadający w ucho singiel

Dwudziestojednoletni reprezentant Płocka wydał właśnie nowy utwór. Nazywa się on “For You” i charakteryzuje się luźnym, letnim klimatem.

freedom

Coraz więcej młodych polskich producentów śmielej radzi sobie na rynku muzyki elektronicznej. Jedną z takich osób bez wątpienia jest 21letni producent z Płocka Damian Jasiński, znany jako WKB. O jego niezwykłym talencie w wywiadzie dla Shining Beats opowiedział duet Bounce Inc. – teraz współwłaściciel wytwórni House Vision wydaje swój kolejny numer.

Wakacyjny klimat za darmo

Damian w swojej dyskografii ma jeden spory hit, o którego istnieniu możecie nie mieć pojęcia. Utwór “Scream” zgarnął bowiem ponad 7 milionów odsłuchów na portalu Spotify.

Od 2017 roku klimaty, w których tworzy polski twórca, znacząco się zmieniły. “For You”, bo tak właśnie nazywa się nowa produkcja WKB to Lithuanian Bass w najczystszej postaci, w którym nie zabrakło przyjemnego i lekkiego wokalu dobrze dopasowującego się do letniej pogody.

“For You” powstało dość spontanicznie. Wpadłem na pomysł stworzenia wakacyjnego i jednocześnie energicznego utworu, wpasowanego w gatunkowość naszego labelu. Utwór jest dostępny do pobrania za darmo. Mam nadzieję, że przypadnie słuchaczom do gustu.

Damian Jasiński aka WKB

To jednak nie ostatnie słowo jeśli chodzi o młodego płocczanina. Jak udało nam się ustalić, w najbliższym czasie światło dzienne ujrzy kilka kolaboracji. Damian nie wyklucza też powrotu do bardziej melodycznych produkcji.

Wytwórnia ma się dobrze

Tak jak wspominaliśmy na początku, Damian – prócz produkcji muzyki – zajmuje się róznież labelem House Vision. Przy okazji wydania nowego utworu zapytaliśmy młodego producenta o start nowego projektu i najbliższą przyszłość wytwórni.

Do tej pory w naszej wytwórni wydaliśmy cztery utwory. Każdy z nich został ciepło przyjęty przez słuchaczy. Powoli, małymi krokami, rozwijamy naszą społeczność i markę. Jednym z planów na najbliższe dni jest wprowadzenie do naszego labelu artystów z zagranicy. Nie wykluczamy, że w dalszej perspektywie House Vision poszerzymy o dodatkowe podkanały – takie jak na przykład: Chill Vision, Rap Vision itp. W głowie mamy mnóstwo pomysłów jednak jak wiadomo – na wszystko potrzeba czasu i cierpliwości.

Damian Jasiński aka WKB

Najnowszą produkcję WKB, którą jest dostępna za darmo można odsłuchać poniżej.

freedom

Total
25
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?