Stworzyli hymn EURO 2016, teraz znów łączą siły. David Guetta i Zara Larsson prezentują nowy numer

Zara Larsson i David Guetta wydają swój drugi wspólny utwór. Czy “On My Love” powtórzy sukces hymnu EURO 2016?

PDC

Zara Larsson to postać, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Polskie radiostacje szczególnie upodobały sobie jej twórczość popową, ale Szwedka już kilkukrotnie pokazała, że dobrze czuje się także w EDM. Dowodem na to może być jej numer z Alesso. Wiatru w żagle dodała jej jednak współpraca z Davidem Guettą, z którym stworzyła hymn Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016. Nic więc dziwnego, że to francuskiego producenta 26-latka zaprosiła do pracy nad bardzo intymnym dla niej utworem.

Zara Larsson i jej list miłosny do siostry

Swój najnowszy utwór “On My Love” Zara zadedykowała swojej siostrze, Hannie. W swoich mediach społecznościowych Szwedka napisała, że jest to “list miłosny do jej najlepszej przyjaciółki, jej drugiej połówki”. Wzruszający tekst i emocjonalny wokal wziął na warsztat David Guetta, który produkując podkład wydaje się wracać do brzmień sprzed ponad dekady.

emuze.me

55-latek nie zdecydował się jeszcze zagrać swojej nowej kolaboracji na żywo. Wynikać to może z faktu, że “On My Love” ze względu na swoją intymność i spokojne brzmienie nie ma dużego potencjału festiwalowego. Nie będą nas dziwić jednak duże liczby w serwisach streamingowych i wysokie miejsca na listach przebojów.

Utwór jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych. My jednak szczególnie polecamy teledysk, w którym wykorzystane zostały nagrania z dzieciństwa młodych Szwedek.

PDC

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?