Zedd szykuje na 2020 rok nowy album. Czy znajdzie się na nim collab z Martinem Garrixem?

Fani czekali 5 lat… i się doczekali! Zedd na swoim Twtterze potwierdził wydanie nowego studyjnego albumu. Premiera w roku 2020.

2sher

Zedd – delikatnie mówiąc – jest już bardziej artystą popowym niż EDMowym. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż tego pana możemy przypisywać do gatunku, który pozwolił mu uzyskać światowy rozgłos. Jeśli ktoś narzeka na obecną formę Antona, powinien wybrać się na jego występ – z pewnością będzie usatysfakcjonowany, gdyż nie brakuje tam mocnego grania.

Zedd potwierdził nowy album

Podczas przyszłorocznych koncertów twórcy takich hitów jak ,,Clarity” czy ,,Stay The Night” nie powinno zabraknąć nowej muzyki. Wszystko to z racji pierwszego od 5 lat studyjnego albumu producenta, który właśnie został zapowiedziany na Twitterze.

emuze.me

Dla fanów artysty nie powinno być to zaskoczenie – już na początku 2019 roku zrobiło się głośno na temat ewentualnego trzeciego albumu Zedda. Jak się jednak okazało, release będzie miał miejsce dopiero w roku przyszłym.

Collab na linii Zedd – Martin Garrix jest możliwy!

Nie znamy na ten moment żadnych informacji odnośnie utworów zawartych na zbliżającym się wydawnictwie. Ptaszki ćwierkają jednak, że wkrótce będziemy mogli uświadczyć collab Zedda z Martinem Garrixem. Atmosferę podgrzał wpis Antona na Twitterze, w którym padło jasne pytanie:

ultra

Ktoś pisałby się na collab Zedda i Martina Garrixa?

Zedd

Wpis ilustrowany jest wspólnymi zdjęciami obu producentów. Wskazują one na dość przyjacielskie stosunki Holendra i Niemca pochodzenia rosyjskiego. Mimo to, w samym wpisie nie dostajemy żadnych szerszych informacji. Nie wiadomo więc, czy utwór już powstał, czy przykładowo panowie dopiero mają go w planach, zaś wpis powstał w celu sprawdzenia nastrojów u fanów.

To będzie dobry rok!

Przyszły rok jawi się nam już teraz jako bardzo interesujący – zarówno pod względem muzycznym, jak i festiwalowym. Jak się okazuje, swoją cegiełkę dołoży do tego Zedd. Na ile fani EDMu będą mieli uciechę z jego trzeciego albumu – o tym przekonamy się… w sumie nie wiadomo kiedy – wszak informacji o ewentualnej dacie premiery brak.

emuze.me

kalendarz

Total
19
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?