Zeds Dead wydali właśnie swoje utwory sprzed… 11 lat. Prawdziwa podróż w czasie!

W sieci pojawiła się właśnie składanka “Lost Tapes vol. 1”, wypełniona projektami stworzonymi 11 lat temu i upublicznionymi dopiero teraz.

kalendarz

Mało Wam było niespodzianek w 2020 roku? No to dokładamy jeszcze kolejną. Nie tak dawno informowaliśmy o powrocie Global Deejays, a w poprzednich miesiącach opisywaliśmy wiele innych zaskakujących wydarzeń. Tym razem mamy jednak do czynienia z czymś zdecydowanie z większym rozmachem. To, co kanadyjski duet Zeds Dead szykuje dla swoich fanów, to nie jest byle singiel – koncept jest o wiele bardziej spektakularny.

Duet znany fanom bass music postanowił ostatnio poszperać w starych projektach. Dzięki temu w najbliższej przyszłości fani Zeds Dead zostaną wręcz zalani nową muzyką… ale z przeszłości. Dziś ukazała się pierwsza odsłona serii składanek, zatytułowanych “Lost Tapes“. Na pierwszy ogień poszły numery powstałe w latach 2008-09 – mamy więc do czynienia z naprawdę mocnym kalibrem.

emuze.me

W sumie wydano aż 10 nowych-starych tracków. Co ciekawe – lista kanałów dystrybucji tego materiału nie zawiera Spotify. Utworów z samych początków formacji należy szukać na platformach YouTube, Soundcloud oraz Bandcamp. Wkrótce mamy spodziewać się kolejnych części serii – poświęconych przedziałom czasowym trochę bliższym współczesności.

emuze.me

ultra

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?