Znamy datę przyszłorocznej edycji Defqon.1. Sprzedaż biletów jeszcze w tym miesiącu

Już 29 października ruszy otwarta sprzedaż biletów na Defqon.1 2023. Wydarzenie odbędzie się pod koniec czerwca w Holandii.

sunrise

Defoqn.1 to się wielkie święto fanów hard dance. Impreza organizowana przez kultową agencję Q-dance co roku przyciąga fanów cięższego grania z całego świata. W tym roku impreza po raz pierwszy trwała aż 4 dni. Organizacyjny sukces sprawił, że festiwal pozostaje w tej przedłużonej względem przedpandemicznych okoliczności formie. Właśnie poznaliśmy datę przyszłorocznej edycji.

Bilety jeszcze w tym roku

Przyszłoroczna edycja Deqfon.1 została zaplanowania tradycyjnie na ostatni weekend czerwca i potrwa w dniach 22-25 czerwca. Miejsce zostaje bez zmian – Q-dance przedłużyło umowę z Walibi Holland na kolejne lata, o czym pisaliśmy na naszych łamach. Zmianie uległa za to sprzedaż biletów, która wystartuje już w październiku – a nie, jak w poprzednich latach, na początku roku. Tym razem wejściówki na przyszłoroczną edycję Defqon.1 będzie można zakupić już 29 października. To wszystko na życzenie fanów hard dance, którzy w ankiecie wyrazili chęć wcześniejszego zakupu wejściówek.

kalendarz

Nieco wcześniej – bo 25 października – bilety będą mogli zakupić członkowie Dediqated, zaś dwa dni później trafią do sprzedaży pakiety Travel & Stay. Więcej informacji o przyszłorocznej edycji Defqon.1 poznamy później.

kalendarz

Nasi też jadą

Tradycyjnie z Polski wspólny wyjazd dla fanów hard dance organizują Hardtripy. W tym roku nasza ekipa miała okazję wspólnie z nimi zagościć na Defqon.1, relację możecie przeczytać tutaj. Wyjazd z kilku miast w Polsce prosto na teren imprezy wraz z biletem oraz miejscem noclegowym na campie kusi niejednego fana hardstyle. Więcej szczegółów o wspólnym wyjeździe znajdziecie na stronie Hardtripów.

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?