Znamy szczegóły nowego albumu The Chainsmokers – w tym datę premiery i tracklistę!

Amerykański duet zaprezentował obszerne szczegóły dotyczące nadchodzącego albumu. Nowy materiał The Chainsmokers już 13 maja.

dolaczdonas

Entuzjaści produkcji duetu The Chainsmokers z pewnością zostali solidnie przetestowania od względem cierpliwości. Panowie jeszcze przed pandemią postanowili wycofać się z internetu, chcąc skupić się na produkcji nowego materiału. Na coś świeżego od Amerykanów musieliśmy poczekać aż do 2022 roku – kiedy to Alex i Andrew zaprezentowali dwa wydane za darmo remiksy i dwa single promujące czwarty już studyjny album duo. “High” oraz “iPad” to utwory będące zaledwie przedsmakiem do tego, co formacja przygotowała na połowę maja.

Czwarty album TCS w maju

Właśnie wtedy – a konkretnie 13 maja – ukaże się pierwszy od trzech lat dlugograj The Chainsmokers. Jego tytuł – “So Far So Good” – jest nawiązaniem do francuskiego filmu kryminalnego “La Haine” (w polskim tłumaczeniu “Nienawiść”), który miał swoją premierę w 1995 roku. Jak twierdzi Drew Taggart, członek TCS, uwagę przykuł jeden z cytatów z filmu, który ostatecznie wylądował jako tytuł nowej płyty.

Słyszeliście o facecie, który spadł z wieżowca? Po drodze w dół, mijając kolejne piętra, powtarzał sobie: So far so good… So far so good… So far so good… So far so good. To, jak spadniesz, nie ma znaczenia. Liczy się to, jak wylądujesz.

Jak dobre lądowanie czeka amerykański duet? Przekonamy się o tym już za nieco ponad miesiąc – to właśnie wtedy otrzymamy składający się z 13 utworów materiał. Co istotne – w przeciwieństwie do wydanego w 2019 roku “World War Joy”, większość utworów poznamy dopiero w dniu premiery. Przypomnijmy – przy okazji poprzedniego dlugograja The Chainsmokers, kolejne kawałki były sukcesywnie wypuszczane na rynek, by w ostatecznym rozrachunku stworzyć całe wydawnictwo. Tym razem ma być inaczej.

The Chainsmokers “So Far So Good” – tracklista

1. Riptide
2. High
3. iPad
4. Maradona
5. Solo Mission
6. Something Different
7. I Love U
8. If You’re Serious
9. Channel 1
10. Testing
11. In Too Deep
12. I Hope You Change Your Mind
13. Cyanide

Poniżej możecie obejrzeć opublikowany w sieci trailer nadchodzącego albumu The Chainsmokers.

dolaczdonas

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?