TOP 10 utworów, które chcielibyśmy usłyszeć na The Harbour Of Heaven w Bydgoszczy

Już w najbliższą sobotę w bydgoskiej Łuczniczce wystąpią m.in. Ferry Corsten, Breathe Carolina oraz Third Party. Co usłyszymy na The Harbour Of Heaven?

silesia beats

30 listopada, czyli Andrzejki zapowiadają się wyjątkowo gorąco w tym roku. Czeka nas naprawdę kilka dużych imprez i to wszystko tej jednej nocy! Część naszej redakcji będzie miała przyjemność gościć w Bydgoszczy na The Harbour Of Heaven, gdzie swoje brzmienia zaprezentują między innymi Third Party, Ferry Corsten, Breathe Carolina, czy Chocolate Puma. Pełny skład lineupu i timetable znajdziecie, wchodząc w ten link.

Z racji tego, że event już w najbliższą sobotę, postanowiliśmy przedstawić swoje typy utworów, jakie chcielibyśmy usłyszeć na hali Łuczniczka. Zaczynamy!

jay_cluss


#1 Skytech – Saturday Night

1. Na pierwszy ogień idzie najnowszy utwór Mateusza Dziewulskiego aka Skytech pod tytułem “Saturday Night“. Track wyszedł w wytwórni R3haba CYB3RPVNK. Jak przyznał sam twórca, jest to jeden z jego ulubionych kawałków. Bardzo przyjemny i lekki wokal dopełnia charakterystyczne brzmienie future house, tworząc bardzo udaną produkcję!

ultra


#2 Breathe Carolina & Dropgun – Rhythm Is A Dancer

The Harbour Of Heaven będzie eventem, na którym Breathe Carolina zaliczy swój polski debiut. Co ciekawe, panowie wcześniej tworzyli bardziej gitarowe rzeczy – jednakże od kilku lat coraz prężniej działają na EDMowym poletku. Jednym z najpopularniejszych tracków od tych panów jest “Rhythm Is A Dancer“. Numerowi temu nie brakuje pozytywnej energii – pamiętamy do dziś, jakie wrażenie robił na Ultra Music Festival 2017 w Miami podczas występu Sama Feldta! Podczas występu Davida i Tommy’ego nie zabraknie zarówno tego tracka, jak i numerów z wydanego w tym miesiącu albumu.


#3 Third Party – Remember

3. Bardzo sobie cenimy Third Party, dlatego niesamowicie się cieszymy, że wreszcie wystąpią w naszym kraju. Mistrzowie progressive house od lat prezentują bardzo wysoki poziom i potwierdza to wydany w tym roku album TOGETHER. Na krążku znalazło się 9 utworów, w tym właśnie “Remember“. Wzbudzający emocje wokal od samego początku współgra z charakterystycznym brzmieniem Anglików, tworząc coś, co po prostu musi wybrzmieć w Łuczniczce!

silesia beats


#4 Chocolate Puma & Carta – Zhong

Chocolate Puma mają tyle dobrych utworów, że naprawdę ciężko było wybrać jeden konkretny. Postawiłem jednak na wydane w maju tego roku nakładem Axtone “Zhong“. Panowie mają dryg do łączenia house’owego vibe’u i mocnego uderzenia – i dobitnie słychać to w tym numerze. Setlistowy pewniak Holendrów.


#5 Third Party & Arias – Nation (Rise Again)

Mówiliśmy już, że bardzo lubimy Third Party?

Nation (Rise Again) to utwór wydany w 2015 roku, ale cały czas słucha się go bardzo dobrze. Dobrze dobrany wokal oraz break budujący napięcie przed dropem świetnie nadającym się na festiwale czy eventy. Czekamy na ich set z niecierpliwością!


#6 Martin Garrix & Third Party – Lions In The Wild

Skoro już przy angielskim duecie jesteśmy, to warto wspomnieć o ich największym collabie. “Lions In The Wild” z Martinem Garrixem i Maxem McElligottem na wokalu to utwór, który po dziś dzień pojawia się na niejednym evencie. Dzieło miało premierę podczas Ultra Music Festival w 2016 roku.

ultra

jay_cluss


#7 Firebeatz & Chocolate Puma – Lullaby

Wróćmy jednak do René i Gastona, którzy już prawie 30 lat działają na muzycznej scenie. Nazwa – “Lullaby” – niezwykle mylna, bowiem sam utwór jest mocno energiczny, zaś wokal odpowiednio mu wtóruje. Polecamy!


#8 Blasterjaxx & Breathe Carolina – Soldier

Breathe Carolina nie tak dawno zmienili totalnie image i styl tworzonej muzyki. Jednak czas cofnąć się nieco w przeszłość i przypomnieć sobie największe sztosy z kanału Spinnin’ Records. Świetny motywator na cięższe poranki…

silesia beats


#9 Ferry Corsten – Ain’t No Stoppin’

Nie sposób też nie wspomnieć o headlinerze imprezy. Ferry Corsten, bo o nim mowa, to żywa legenda muzyki trance. Holenderski pionier na przestrzeni lat stworzył wiele hitów, które nieraz można było usłyszeć chociaźby w muzycznych telewizjach. Ostatnio jednak częściej wydaje pod aliasami Gouryella oraz System F. Za to w tą sobotę producent zaprezentuje swoje show pod głównym pseudonimem.


#10 Bingo Players & Far East Movement – Get Up (Rattle)

I na koniec istny hicior, który raz na czas lubi powracać do nas w rozgłośniach radiowych. Kolaboracja (wtedy jeszcze duetu) Bingo Players z Far East Movement osiągnęła aż 67 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Wstajemy!


Można wymienić tu jeszcze oczywiście masę innych świetnie znanych i lubianych kompozycji. Jednak najlepszym sposobem na posłuchanie ich libe będzie po prostu wybranie się na The Harbour Of Heaven. Bilety cały czas do kupienia – znajdziecie je na stronie thoh.pl.

Widzimy się 30go listopada w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy!

kalendarz

jay_cluss

Total
38
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?