Kilkanaście dni temu informowaliśmy Was o powrocie EDMu do bydgoskiej Łuczniczki. Do imprezy, o której było mowa – czyli do The Harbour Of Heaven – pozostało coraz mniej czasu. Organizatorzy – czyli agencja Destiny & Elite – na nieco ponad tydzień przed rozpoczęciem zabawy postanowiła opublikować rozkład jazdy eventu, który odbędzie się 30 listopada.

Poznaliśmy kolejność występów

Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00, natomiast pierwszy DJ pojawi się godzinę później – będzie to Irvin. Z każdą godziną będzie coraz goręcej – kolejno zagrają Skytech, Bingo Players, Chocolate Puma i Rank 1. Po tym występie na scenie pojawi się formacja Free On Stage, która zaprezentuje trzydziestominutowy megamix live.

Później przyjdzie czas na headlinerów – Ferry Corsten i Breathe Carolina zagrają sety o długości 75 minut). Na dokładkę progresywne gwiazdy z UK i jednocześnie nasi faworyci, czyli Third Party, a tuż potem dwa ostatnie sety. O odpowiednie trance’owe brzmienia na sam koniec zadbają Daniel Kandi i Nitrous Oxide w secie b2b oraz Tiddey.

Pełne timetable znajdziecie poniżej.


The Harbour Of Heaven 2019 – timetable

19:00 Irvin
20:00 Skytech
21:00 Bingo Players
22:00 Chocolate Puma
23:00 Rank 1
00:00 Free On Stage Live Show
00:30 Ferry Corsten
01:45 Breathe Carolina
03:00 Third Party
04:00 Daniel Kandi b2b Nitrous Oxide
05:00 Tiddey


O zwiększonym zainteresowaniu imprezą może świadczyć fakt, iż wyprzedała się już druga pula biletów. Znajdziecie je, wchodząc na stronę organizatora – www.thoh.pl.