3rd Prototype znów jest duetem! Niespodziewany zwrot akcji przypieczętowany nowym singlem

Takiego zwrotu akcji się nie spodziewaliśmy! Dawid i Mateusz wracają do wspólnego tworzenia muzyki – a pierwszy singiel po przerwie jest już dostępny!

kalendarz

W ostatnich miesiącach o aliasie 3rd Prototype zrobiło się dosyć cicho. Formacja tworzona przez 6 lat przed dwójkę znajomych z Podhala i Wielkopolski pod koniec ubiegłego roku ogłosiła rozłam – Mateusz Markowski postanowił pójść swoją drogą i odtąd pracę duetu kontynuować miał Dawid Rawicki. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Ostatnim dotychczas wydanym singlem było “Shadows“, które ukazało się w lutym nakładem NCS – wytwórni, z której wywodzi się chociażby Alan Walker. O tracku Polaków także pisaliśmy na naszych łamach.

kalendarz

Od tamtego czasu jednak zrobiło się cicho – mimo aktywności Dawida w social mediach, nowości muzycznych brakowało. Na szczęście posucha dobiegła końca – 3rd Prototype powraca z zupełnie nową muzyką i – co najbardziej zaskakujące – jako duet!

ultra

Czasami w życiu bywa tak, że coś musi runąć, żeby wskoczyć na następny poziom. Nie ma sensu już zagłębiać się w to, co poszło nie tak – cieszymy się, że projekt powraca i kolejny prototyp już nie zawiedzie.
Wracamy z podwójną mocą – przez ostatnie parę miesięcy pracowaliśmy nad powrotem projektu. Mamy nadzieję, że efekty będzie widać i przede wszystkim słychać.

Dawid Rawicki – 1/2 3rd Prototype

Wobec tego zwrotu akcji nie będzie zaskoczeniem fakt, iż muzyczna droga duetu specjalnie się nie zmieniła – nowy utwór, zatytułowany “Renegade“, zachowany jest w cały czas popularnym brzmieniu future bounce’owym, w którym panowie obracają się od kilku singli. Na wokalu możemy usłyszeć za to kojarzonych już z rosterem NCS wokalistów, a są nimi Valentina Franco i Harley Bird.

“Renegade” to dopiero początek swoistej ofensywy Polaków – w planach są już trzy kolejne numery. Dwa z nich zostaną wydane nakładem NCS, natomiast trzeci pojawi się w katalogu Lowly, czyli labelu, w którym swoje tracki wydawali już inni reprezentanci polskiej sceny EDM – między innymi Emdi oraz Cold One.

kalendarz

Track jest już dostępny na portalach streamingowych – odnośnik do odsłuchu znajdziecie poniżej.

foto: BeLogic Studio

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?