Kolejny klasyk Sunrise Festival w nowej wersji. Matt Bukovski i DJ Quiz remiksują kultowe “Remover”

Mający już 21 lat sunrise’owy klasyk Carlo Resoorta pt. “Remover” postanowili odświeżyć Matt Bukovski oraz DJ Quiz.

sunrise

20-lecie Sunrise Festival to ewidentnie dobry moment na przypominanie sobie tego, co działało na parkietach właśnie w czasach, kiedy kołobrzeska impreza debiutowała. Jakiś czas temu mieliśmy okazję pisać na naszych łamach o remiksie “Never”, za którym stoją neeVald i 2Infected…

…zaś teraz otrzymujemy odświeżoną wersję innego kawałka, który cieszy się mianem “sunrise’owego klasyka”.

kalendarz

Lewa strona! Prawa! Środek!

Myślisz “DJ Kris”, mówisz “Remover”. Choć za ten trance’owy singiel z 2003 roku odpowiada Carlo Resoort z duetu 4 Strings, to w naszym kraju bardzo mocno jest on kojarzony z założycielem Sunrise Festival. To właśnie podczas tego kawałka w kołobrzeskim amfiteatrze padały kultowe słowa, które leciały mniej więcej tak:

ultra

Oryginał, choć w dalszym ciągu dający radę, z pewnością potrzebował lekkiego liftingu. I w tym momencie na pierwszy plan postanowili wejść Matt Bukovski oraz DJ Quiz, którzy przygotowali na ten sezon wersję 2.0 “Remover”. Nowa odsłona sunrise’owego klasyka brzmi zdecydowanie bardziej nowocześnie, jednocześnie zachowując kultowe już linie melodyczne. Piotrek grał tę wersję już wielokrotnie podczas różnych imprez – pierwsze zarejestrowane w bazie 1001Tracklists zagranie miało miejsce już ponad rok temu w klubie Ekwador w Manieczkach.

“Remover 2.0” zostało oficjalnie wydane w labelu Carlo Resoorta, jednego z twórców oryginału. Tego typu “namaszczenie” to nie byle co – tym bardziej więc warto sprawdzić, co z tym motywem zrobili Polacy. Odsłuch znajdziecie poniżej.

sunrise


foto: Kuba Kosmatka

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?