9lives z kolejnymi premierami w labelu Hardwella. Jedna z nich jest wyjątkowa

Szymon Kozikowski aka 9lives po raz kolejny powraca do wytwórni Hardwella. Tym razem jego najnowszy utwór ukaże się w głównym katalogu.

sunrise

Polscy producenci w tym roku często odwiedzali Revealed Recordings. Wśród osób, które w ostatnim czasie miały zaszczyt wydać swoją muzykę w labelu Hardwella byli chociażby Daav One wraz z duetem Bounce Inc., a także Skytone czy duet Bonkerz. Jednak o sobie jako o stałym gościu tej wytwórni może z czystym sumieniem mówić Szymon Kozikowski aka 9lives.

9lives z dwoma singlami w Revealed na koniec roku

Polski producent wydał w holenderskim labelu już kilka utworów, w tym aż dwa w grudniu. W Mikołajki swoją premierę miał udostępniony za darmo singiel pod tytułem “Unspoken“. Był to już drugi z rzędu collab z pochodzącym z Włoch producentem skrywającym się pod aliasem Blackcode.

kalendarz

W ostatnim epizodzie dobrze znanego fanom EDM radioshow Hardwell On Air premierę miał najnowszy, trzeci już polsko-włoski collab. W “I Belong With You” panowie postanowili połączyć future house’owe brzmienia z festiwalowym progressive house.

kalendarz

Pierwszy raz w main labelu

Mająca miejsce dziś premiera jest kamieniem milowym w karierze producenta ze Szczytna. Dotychczas wszystkie utwory Szymona wydane w Revealed były wydawane w darmowym sublabelu “Community Releases”. “I Belong To You” zostało natomiast wydane w głównym labelu, w którym goszczą największe gwiazdy, takie jak Maddix, KAAZE, Sick Individuals czy sam Hardwell.

Szymon nie jest pierwszym Polakiem, któremu udało się coś takiego osiągnąć – dotychczas swoje utwory w głównym katalogu Revealed zamieszczali Fafaq, Tom Swoon, TH3 ONE oraz Patrick Moreno.

sunrise

“I Belong With You” możecie dodać do swojej biblioteki na Spotify pod tym linkiem, a także odsłuchać na YouTube poniżej.

kalendarz

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?