kontakt

Bardzo będzie Wam przeszkadzać, jeśli się powtórzymy, mówiąc “naprawdę cieszą nas kolejne sukcesy polskich producentów na światowej scenie EDM“? Mamy nadzieję, że mimo wszystko nie – bo w ostatnim czasie tych osiągnięć jest coraz więcej, co naturalnie jest powodem do radości!

Revealed Recordings – label założony przez Hardwella, nieraz już gościł polskich artystów. W tym roku swój singiel tam wydali Kazo X Sebon oraz NG, natomiast w 2018 roku zawitali tam chociażby COLL3RK, Patrick Moreno czy 9Lives, zaś wcześniej w wytwórni kontraktowani byli m.in. AK9, Fafaq czy Skytone, który – jak dowiedzieliśmy się z jednego z postów na Facebooku Alana – ma już wkrótce wydać tam swój kolejny numer.

Do tego grona dołączają dziś panowie z duetu Bonkerz – postacie dosyć anonimowe dla przeciętnego entuzjasty EDMowych brzmień, ale mające na swoim koncie już kilka udanych produkcji. Producenci współpracują ze sobą już od kilku lat – w 2016 roku, jeszcze jako Avonee i Infuse, dali się dostrzec nieco polskim słuchaczom za sprawą progresywnego remixu utworu “Be Together” od Major Lazer.

Od ponad roku panowie jednak realizują swój wspólny projekt, w którym największy dotychczasowy sukces stanowiło ciepłe przyjęcie remixu duetu do utworu “Blow It” od Federico Scavo – wszak 35 tysięcy odsłuchów na portalu Soundcloud to nie byle jaka liczba!

No właśnie – stanowiło, bo obecnie największym achievementem kolektywu stał się release w Revealed Recordings. Panowie zremixowali singiel duetu Tom & Jame pod tytułem “Never Look Back” na potrzeby remix contestu, którego zwycięzca miał wydać remix w labelu Hardwella.

Pomorski duet nie wygrał konkursu, jednak udało mu się zdobyć wyróżnienie. Ostatecznie okazało się, że oficjalnie wydana zostanie nie tylko zwycięska interpretacja, ale także dwie kolejne – w tym ta od Bonkerz.

Całą EPkę z remixami “Never Look Back” – w tym też i polski remix – można już odsłuchać na portalach streamingowych!


kontakt