Bonkerz remiksują Tom & Jame, czyli kolejni Polacy w wytwórni Hardwell’a!

Duet Bonkerz trafia z remixem utworu Tom & Jame do Revealed Recordings. Tym samym dołączają m.in. do Skytone’a czy Patricka Moreno!

silesia beats

Bardzo będzie Wam przeszkadzać, jeśli się powtórzymy, mówiąc “naprawdę cieszą nas kolejne sukcesy polskich producentów na światowej scenie EDM“? Mamy nadzieję, że mimo wszystko nie – bo w ostatnim czasie tych osiągnięć jest coraz więcej, co naturalnie jest powodem do radości!

Revealed Recordings – label założony przez Hardwella, nieraz już gościł polskich artystów. W tym roku swój singiel tam wydali Kazo X Sebon oraz NG, natomiast w 2018 roku zawitali tam chociażby COLL3RK, Patrick Moreno czy 9Lives, zaś wcześniej w wytwórni kontraktowani byli m.in. AK9, Fafaq czy Skytone, który – jak dowiedzieliśmy się z jednego z postów na Facebooku Alana – ma już wkrótce wydać tam swój kolejny numer.

jay_cluss

Do tego grona dołączają dziś panowie z duetu Bonkerz – postacie dosyć anonimowe dla przeciętnego entuzjasty EDMowych brzmień, ale mające na swoim koncie już kilka udanych produkcji. Producenci współpracują ze sobą już od kilku lat – w 2016 roku, jeszcze jako Avonee i Infuse, dali się dostrzec nieco polskim słuchaczom za sprawą progresywnego remixu utworu “Be Together” od Major Lazer.

ultra

Od ponad roku panowie jednak realizują swój wspólny projekt, w którym największy dotychczasowy sukces stanowiło ciepłe przyjęcie remixu duetu do utworu “Blow It” od Federico Scavo – wszak 35 tysięcy odsłuchów na portalu Soundcloud to nie byle jaka liczba!

No właśnie – stanowiło, bo obecnie największym achievementem kolektywu stał się release w Revealed Recordings. Panowie zremixowali singiel duetu Tom & Jame pod tytułem “Never Look Back” na potrzeby remix contestu, którego zwycięzca miał wydać remix w labelu Hardwella.

silesia beats

Pomorski duet nie wygrał konkursu, jednak udało mu się zdobyć wyróżnienie. Ostatecznie okazało się, że oficjalnie wydana zostanie nie tylko zwycięska interpretacja, ale także dwie kolejne – w tym ta od Bonkerz.

Całą EPkę z remixami “Never Look Back” – w tym też i polski remix – można już odsłuchać na portalach streamingowych!


ultra

jay_cluss

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?