kontakt

Brytyjskiego tria Above & Beyond fanom muzyki nie trzeba specjalnie przedstawiać. Legendy muzyki elektronicznej podczas przerwy pandemicznej nie próżnowały. Jak poinformowali w swoich social mediach, połączyli oni swoje siły z Darrenem Tate, aby stworzyć swoją pierwszą ścieżkę dźwiękową do filmu dokumentalnego.

Zmiany klimatyczne

“The Last Glaciers” opowiada o nagradzanym autorze zdjęć Craigu Leesonie i alpiniście z ONZ Malcolm Wood, którzy ruszyli w różne miejsca na świecie, by zbadać przyczyny i skutki zmian klimatycznych. Panowie przez cztery lata odwiedzili między innymi Antarktydę, Himalaje, Alpy czy Andy. Do przepięknych ujęć, jakie zostały przez ten czas nakręcone, trio Above & Beyond wraz z Darrenem Tate stworzyli muzykę. Ta ma się również ukazać jako osobny album w dniu premiery dokumentu, a ta przypada już na najbliższy wtorek, czyli 22 marca.

Występ w Polsce

Warto również przypomnieć, że brytyjskie trio wystąpi również w tym roku w Polsce. Panowie postanowili właśnie w kraju nad Wisłą, a dokładnie w gliwickiej Arenie, zorganizować premierę swojego eventu Anjunabeats Europe. Impreza ta odbędzie się już 22 kwietnia, na dzień przed europejską edycją Dreamstate, która odbywa się w tej samej hali w ramach projektu Back To Life Festival. Bilety na oba wydarzenia są cały czas w sprzedaży a można je nabyć tutaj.

kontakt