Dreamstate Europe 2022 odbędzie się! Oto szczegóły wyczekiwanego trance’owego eventu

Po kilku zmianach terminu, Dreamstate Europe dojdzie do skutku. Poznaliśmy nowy lineup i nową datę – 23 kwietnia.

kalendarz

Zniecierpliwienie – to słowo, które idealnie określało nastroje wśród polskich trancemaniaków w kontekście drugiej edycji Dreamstate Europe. Impreza była jedną z pierwszych wielkich “halówek”, które padły ofiarą pandemii koronawirusa. Impreza była przekładana kilkukrotnie, zaś część osób zarzucała organizatorom opieszałość w zwracaniu pieniędzy za bilety. Na to wygląda jednak, że agencja TME wraca do formy – o czym świadczą trance’owe ogłoszenia.

Dwa trance’owe eventy w jeden weekend

Na pierwszy ogień poszedł event Anjunabeats Europe. Odbędzie się on 22 kwietnia (piątek) w Arenie Gliwice, a jego głównymi gwiazdami będzie kultowe trio Above & Beyond. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

To będzie jednak tylko przygrywka do tego, co czeka fanów trance’u dzień później. Właśnie 23 kwietnia po pandemicznej niemożności powróci Dreamstate Europe. Pierwsza edycja miała miejsce w tym samym miejscu w kwietniu 2019 roku i zebrała dość pozytywne recenzje – tak od fanów, jak i od nas (pod tym linkiem znajdziecie naszą relację). Apetyty są więc dość wzmożone, szczególnie że pierwotnie event miał odbyć się jeszcze w 2020 roku.

Dreamstate Europe 2022 – lineup

Względem prezentowanych także na naszych łamach ogłoszeń, lineup uległ pewnym modyfikacjom. Tym samym w Arenie Gliwice przed tysiącami trancemaniaków wystąpią:

ultra

Aly & Fila
Blastoyz
Giuseppe Ottaviani Live 3.0
Kai Tracid
John O’Callaghan & Bryan Kearney pres. Key4050
Markus Schulz pres. ISOS
Menno De Jong
Nifra
Paul van Dyk
Simon O’Shine
Will Atkinson

Część Back To Life Festival

Dreamstate Europe – podobnie jak Anjunabeats Europe – jest częścią nowego projektu agencji TME o nazwie Back To Life Festival. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to pierwszy, dwudniowy festiwal indoorowy z muzyką elektroniczną w naszym kraju od wybuchu pandemii.

Bilety na Dreamstate Europe 2022 w dalszym ciągu są w sprzedaży – znajdziecie je w cenie 234 zł pod tym linkiem. Z kolei na stronie festivalbacktolife.com od piątku (18 lutego) będzie można kupić karnet na obydwa wydarzenia w ramach Back To Life Festival.

kalendarz


foto: Kosiarka Works

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?