SI US PLAU

Zwycięzca ubiegłorocznego DJ Mag Top 100 DJs nie tylko z Mortenem czy Sią tworzy tony materiału. Większość fanów EDMu jest świadoma muzycznej przyjaźni między Afrojackiem i Davidem Guettą. Artyści już od lat współpracują nad różnymi produkcjami. Pod ich aliasami wyszło już kilka kolaboracji, a niektóre z nich osiągnęły ogromny komercyjny sukces. Holendrowi i Francuzowi widocznie nadal mało, bowiem dalej wspólnie spotykają się w studio. Już niedługo możemy spodziewać się publikacji kolejnego owocu ich współpracy.

Nowe… niewiadome

Afrojack na swoim Twitterze zapowiedział wydanie kolejnego wspólnego utworu z Davidem Guettą. Niestety, na ten moment nie dostaliśmy żadnego urywku ani innej informacji związanej z nową produkcją. Do wpisu holendra został jedynie fragment występu artysty podczas Ultra Music Festival Miami z 2019 roku. W tle słyszymy jeden z ostatnich wspólnych kawałków o tytule “Another Life” z Ester Dean na wokalu.

Poprzednie współprace

W ramach wielu godzin razem spędzonych w studiu do tej pory artyści stworzyli i wypuścili dużo materiału. Na ten moment możemy doliczyć się ośmiu utworów, przy których widnieją oba aliasy. Do nich należą takie takie hity jak “Hey Mama” czy “Dirty Sexy Money”. Afrojack i David Guetta również chętnie nawzajem remiksują swoje produkcje. Co więcej, zaglądając w pełne listy autorów muzyki Francuza nieraz zobaczymy tam Nicka van de Walla. Holender jest między innymi współtwórcą legendarnego “Titanium”, którego zawiłą historię opisaliśmy tutaj.

SI US PLAU