Afrojack powraca do starego projektu z pogranicza House i Techno – ale najpierw wyda pierwszy w tym roku singiel

Afrojack planuje rozruszać house’owy alias Kapuchon. Zanim jednak do tego dojdzie, światło dzienne ujrzy pierwszy jego singiel w 2020 roku.

sunrise

Nick van de Wall aka Afrojack już w ten piątek wypuści swój pierwszy numer w tym roku. Można by rzec… nareszcie – choć o samym kawałku nie ma na ten moment zbyt dużo informacji. Wiemy tylko to, że będzie nosić on tytuł “All Night“, zaś wokalnie udzieli się w nim Ally Brooke.

Kim jest ta pani?

Swoją popularność w świecie muzyki dwudziestosześciolatka zyskała dzięki zespołowi Fifth Harmony. Amerykanka zdecydowała się jednak, podobnie zresztą jak inne członkinie, na solową karierę. Warto dodać, że świat EDMu nie jest jej obcy, ponieważ miała już okazję pojawić się w Spinnin’ Records wraz z trio Kris Kross Amsterdam w utworze “Vámonos“. Jeżeli ktoś jest fanem latynoskich dźwięków, to polecamy.

kalendarz

Co z kolaboracją z Blindersem?

Dobre pytanie… Na premierę oczekuje wielu fanów, szczególnie w Polsce. Byłby to spory krok do przodu w karierze Mateusza Owsiaka aka Blinders, podobnie jak to miało miejsce po wydaniu “Breach” z Martinem Garrixem. Pierwszy raz to ID mogliśmy usłyszeć podczas Beach Party (teraz już Heartbeat Festival) w Trzciance.

ultra

Od premiery minęło więc sporo czasu, a nowych wiadomości na temat numeru wciąż brak. Mamy jednak nadzieję, że skoro Afrojack wraca do regularnego wydawania tracków, to i ten track ujrzy światło dzienne. Tym bardziej że Nick ma w bibliotece jeszcze kilka niewydanych bangerów. Czekamy z niecierpliwością!

Undergroundowy projekt Holendra powraca do żywych…

Afrojack i tech house? Nie, nie przesłyszeliście się. Mierzący ponad 2 metry wysokości Holender zapowiedział bowiem podczas swojego specjalnego seta na antenie One World Radio, że pod aliasem Kapuchon (który z niderlandzkiego tłumacząc oznacza bluzę z kapturem) wyda niebawem kilka nowych produkcji, które tworzył wyłącznie dla zabawy na przestrzeni lat. Świadczą o tym słowa wypowiedziane podczas walentynkowej transmisji, do której obejrzenia i odsłuchania zachęcamy:

sunrise

Utwór zrobiłem pod moim aliasem Kapuchon, który w tym roku w końcu oficjalnie uruchamiam. Po 10 latach robienia muzyki house dla przyjemności, wreszcie postanowiłem wydawać te kawałki. Co ciekawe, ten kawałek, który leci teraz – David Guetta zagrał na głównej scenie Tomorrowland jakieś 2-3 lata temu. Cieszę się, że wydam te numery.

Nick van de Wall (Afrojack)

Ten alias nie jest jednak niczym nowym w EDMowej krainie. Od 2008 roku spod tego aliasu światło dzienne ujrzało kilka ponad 6-minutowych utworów. Jest to bardzo undergroundowa, zahaczająca wręcz o techno muzyka, którą Afro współtworzył z najczęściej z Bennym Rodriguesem, część tego typu brzmień możecie odsłuchać właśnie w powyższym zapisie streamu.

kalendarz

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?