kontakt

Trzecia kompilacja od wytwórni Afterlife stała się faktem. Jej wyjątkowość polega nie tylko na ogromie wydawnictwa – tym razem składa się z rekordowej liczby aż 39 (!) ekskluzywnych produkcji, ale także wymiaru charytatywnego. Co bardzo cieszy, nie zabrakło też produkcji z Polski!

Od czasu założenia w 2016 roku wytwórnia Afterlife, powstała z inicjatywy włoskiego duetu Tale Of Us, sukcesywnie umacnia swoją pozycję na scenie, będąc obecnie jednym z najważniejszych labeli w świecie techno (z setkami tysięcy obserwatorów).

Potwierdza to między innymi fakt, że Afterlife otrzymało własną scenę na tegorocznym Tomorrowland. Co więcej, w komentarzach wielu słuchaczy pojawiają się opinie, że Tale Of Us zaprezentowali najlepszy set pierwszego weekendu eventu.

Muzyka na pomoc Ukrainie

Afterlife Records to kolejna firma, która aktywnie przyłączyła się do pomocy, zaatakowanej przez Rosję, Ukrainie. Jedną z przyczyn jest to, że wśród artystów labelu znajdują się ukraińscy twórcy. Przykładowo – duet Woo York (który w kwietniu wydał EP-kę “Land Of Heroes”, zadedykowaną swoim rodakom).

Teraz wytwórnia projektu Tale Of Us idzie o krok… a nawet o znacznie więcej kroków dalej. “Unity” – coroczna (od 2020 roku) seria kompilacji Afterlife – w tym roku doczekała się rekordowej edycji, złożonej z aż 39 ekskluzywnych utworów. Wśród artystów, których możemy ujrzeć na wydawnictwie, znajdują się takie gwiazdy, jak: ANNA, Kevin De Vries, Cassian, Agents Of Time (w collabie z Fideles), Jan Blomqvist, Argy, Colyn, Innellea, Dino Lenny i wielu, wielu innych.

W tym ogromnym gronie, co niezmiernie nas cieszy, znalazła się polska producentka Anna Iwińska, znana z aliasu ANII. “Isolate” to jej druga kompozycja dla Afterlife (po “MT1” na potrzeby pierwszego “Unity”). Artystka nie narzeka w ostatnim czasie na brak zleceń i sukcesów. W tym roku wydała między innymi oficjalny remiks dla Stephana Bodzina na zremiksowaną edycję albumu “Boavista” (do utworu “Cooper Station”). Warto też wspomnieć o jej niedawnych pracach dla Last Night On Earth oraz Anjunadeep.


Afterlife zdecydowała się na przekazanie zarobków ze sprzedaży kompilacji dwóm podmiotom. Pierwszym z nich jest ukraiński oddział UNICEF-u, który pomaga rodzinom poszkodowanym przez wojnę. Drugim – amerykańska organizacja non-profit Planned Parenthood, działająca na rzecz praw reprodukcyjnych.

Muzyka łagodzi obyczaje i łączy ludzi – tak mówią. Wierzymy, że inicjatywa Afterlife, okraszona naprawdę jakościowym materiałem audio, okaże się jej kolejnym sukcesem.

kontakt