Znamy termin Amsterdam Dance Event 2022. Oby już w pełnej krasie!

Dwa tygodnie temu zakończyło się tegoroczne Amsterdam Dance Event,a organizatorzy już teraz potwierdzają termin ADE 2022.

re2sh

Tegoroczna edycja Amsterdam Dance Event, która odbyła się w dniach 13-17 października jest już historią. Wydarzenie, na które składają się liczne konferencje i eventy, co roku ściąga do stolicy Holandii mnóstwo miłośników muzyki elektronicznej. Choć z wiadomej przyczyny edycja z 2020 roku odbyła się online, to ta ostatnia doszła do skutku w formie stacjonarnej. Co prawda jako nieco okrojona, ale jednak – w Amsterdamie zameldowały się dziesiątki tysięcy fanów elektroniki i wielu przedstawicieli branży.

To już za nami

ADE w tym roku stało od wieloma znakami zapytania. Choć organizatorzy starali się od początku zorganizować wydarzenie w swojej pierwotnej formie, to obostrzenia i wytyczne rządu Holandii bardzo to utrudniały. Obiekty kulturalne i kluby mogły być otwarte tylko do godziny 24, co poważnie wpływało na program wydarzeń, które znaliśmy z edycji sprzed 2020. W związku z tym organizatorzy podjęli decyzję, aby przesunąć program festiwalu na wcześniejsze godziny i anulować wydarzenia konferencyjne. Pomimo okrojonej i innej niż zwykle formy, event ponownie zaskoczył wieloma atrakcjami. Odbyło się ponad 350 wydarzeń towarzyszących w całym Amsterdamie. Pewne zdarzenia tegorocznej edycji na pewno zapadły w naszą pamięć. Było to ogłoszenie zwycięzcy rankingu DJ Mag Top 100 DJs, którym został David Guetta. Podczas gali finałowej, realizowanej przez organizatorów Amsterdam Music Festival, wystąpili między innymi Afrojack, Armin van Buuren i Don Diablo.

Publiczne pojawienie się Hardwella na scenie podczas imprezy jego wytwórni również wywołało sporo emocji.

Tydzień później

19 – 23 października 2022 – w tych dniach ponownie wszystkie drogi prowadzić będą do Amsterdamu. Organizatorzy potwierdzili datę następnej edycji na swoich mediach społecznościowych. Wielu fanów wydarzenia czeka z nadzieją, że ta edycja odbędzie się już w pełnej krasie, przede wszystkim mając nadzieję na imprezy do białego rana. Wówczas miałaby powrócić także część konferencyjna, która w tym roku musiała zostać odwołana.

re2sh

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?