Hardwell ze łzami w oczach podczas występu-niespodzianki na ADE. Powrót Holendra coraz bliżej!

Założyciel Revealed Recordings niespodziewanie pojawił się na scenie podczas imprezy wytwórni w ramach Amsterdam Dance Event.

kalendarz

We wrześniu minęły trzy lata od momentu, kiedy Hardwell postanowił zrobić sobie przerwę od występów. Ostatni jego oficjalny koncert miał miejsce niemalże równo trzy lata temu, podczas Amsterdam Dance Event 2018. Od tamtego momentu Robbert pojawiał się w social mediach dość rzadko, szczególnie w ostatnich miesiącach. Na jego social mediach prowadzona była wspominkowa seria “The Story Of Hardwell”, która została zwieńczona wydaniami albumu z największymi hitami producenta. Później, od 1 lutego 2020 roku, nie pojawił się już żaden jego post.

Odpoczynek ten nie przeszkodził mu jednak w okazjonalnym udzielaniu się w rolach różnych i różniastych. Mogliśmy więc przykładowo sprawdzić, jak Holender radzi sobie w roli rapera

emuze.me

…zobaczyć bossa labelu Revealed w telewizyjnym show, a także sprawdzić jego mixtape w hiphopowych klimatach.

Całkiem niedawno z kolei Holender podczas prywatnej imprezy pojawił się za deckami z reprezentantem hardstyle’u, znanym jako Ran-D.

ultra

Brak jakichkolwiek nowości ze strony producenta miał też zapewne wpływ na jego pozycję w rankingu DJ Mag Top 100 DJs. W tym roku trzydziestotrzylatek nie znalazł się w zestawieniu, ale – jeśli mamy kierować się jego wypowiedzią sprzed paru lat – chyba nie robi to na nim większego wrażenia…

Jest jednak jedna działalność, która przez cały ten czas działała i wciąż działa prężnie. Revealed Recordings nie wstrzymuje tempa ani na moment, wydając co tydzień świeżą muzykę. Label ten, jak co roku, odwiedził także Amsterdam Dance Event. Podczas organizowanej przez wytwórnię imprezy zaprezentowało się wiele znanych postaci europejskiej sceny EDM, takie jak Sick Individuals, KAAZE, Dada Life, DubVision czy Blasterjaxx.

Emocjonalny comeback

Imprezy labelu Revealed od czasu ogłoszenia przez Holendra przerwy mają to do siebie, że niemalże każdy cicho spodziewa się jego powrotu przy najbliższej takiej okazji. Fani wytwórni (i samego Robberta) dotychczas musieli obchodzić się ze smakiem, aż do teraz. Niemalże na sam koniec imprezy, na scenę wkroczył nie kto inny jak Hardwell, dając nadzieję na szybki comeback.

kalendarz

Podczas jego obecności za deckami nie brakowało emocji. Niech świadczą o tym wypowiedziane przez założyciela wytwórni Revealed niemalże ze łzami w oczach słowa:

Zajebiście mocno za Wami tęsknię!

Hardwell

Emocji nie zabrakło także, kiedy za mikrofon chwycił KAAZE. Szwedzki producent wiele może zawdzięczać Hardwellowi i jego wytwórni – wszak to tam ukazały się jego największe hity.

To nie jest tylko mój j*bany bohater. To jest dla nas wszystkich mentor, to jest bohater, to jest DJ numer 1 na j*banym świecie. Zróbcie p***dolony hałas dla Hardwella!

KAAZE

Jeszcze poczekajmy

Co szalenie warte podkreślenia, na powrót Robberta będziemy musieli jeszcze poczekać.

To nie jest oficjalne. Jeszcze. Ale wiedzcie, że on nadchodzi!

KAAZE

Przyszły rok, z racji spodziewanego powrotu zdecydowanej większości festiwali na całym świecie, może być dobrym momentem na zakończenie najpewniej przedłużonego przez pandemię urlopu. Tymczasem pozostaje nam wszystkim jeszcze trochę czekać!

emuze.me

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?