Amsterdam Music Festival znów z mocnym lineup’em! Do ujawnienia jeszcze jedno nazwisko…

Organizatorzy AMF podzielili się tegorocznym składem artystów, wśród których znaleźli się chociażby Afrojack, Armin van Buuren czy MEDUZA.

sunrise

Podczas zeszłorocznej edycji Amsterdam Music Festival celebrował dekadę swojego istnienia. Wtedy też na imprezie, która jest co roku jednym z najmocniejszych punktów Amsterdam Dance Event, wystąpili między innymi Martin Garrix, Armin van Buuren czy Afrojack B2B Nicky Romero. Teraz organizatorzy ujawnili lineup na najbliższą edycję, która odbędzie się już za kilka miesięcy. Tak jak w poprzednich latach, również i w 2023 roku na scenie AMF pojawi się całkiem godny skład artystów.

Debiuty w lineup’ie i jedna nieodkryta karta

Tegoroczny Amsterdam Music Festival odbędzie się 21 października na Johan Cruijff Arena. Kolejną dekadę swojej działalności wydarzenie rozpocznie z takimi artystami, jak Afrojack, Armin van Buuren czy Dimitri Vegas & Like Mike. Ponadto nie zabraknie też ciekawych debiutów – po raz pierwszy na AMF pojawią się MEDUZA, Purple Disco Machine i James Hype. Całość uzupełnią jeszcze Headhunterz oraz Vini Vici, zatem całokształt prezentuje się dość różnorodnie.

kalendarz

Jeden z występów tego październikowego wieczoru pozostaje jednak wciąż tajemnicą. Prawdopodobnie główny pokaz, którego twórca również ma być debiutantem, zostanie wyjawiony niebawem. Na ten moment, zostało to ukryte pod hasłem „Next Decade Act”. Wraz z ogłoszeniem lineupu ruszyła też sprzedaż biletów na AMF. A te dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia.

kalendarz

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?