Arjans i Salto Angel wydają u Markusa Schulza! Dwa polskie tracki w nowej kompilacji Nifry

“Follow Me 3” – tak nazywa się najnowsza kompilacja, którą w Coldharbour wyda Nifra. Znajdziemy na niej aż dwa polskie tracki.

sunrise

Marcin Piaseczny i Rafał Kubiak już od ponad pięciu lat wspólnie tworzą muzykę pod aliasem Arjans. W tym roku mogą pochwalić się wyjątkowym hat-trickiem, w który zamieszana jest znana słowacka producentka Nifra.

Nikoleta Frajkorova, jedna z gwiazd nadchodzącego Dreamstate Europe w Gliwicach, 18 marca wyda swoją trzecią kompilację z serii “Follow Me” dla Coldharbour Recordings. W jej wyjątkowej muzycznej podróży po raz trzeci będą towarzyszyć jej panowie z projektu Arjans.

Rafał i Marcin zadebiutowali w labelu Markusa Schulza w 2019 roku z numerem “Redlight” (o czym wspominaliśmy już na naszych łamach). Numer ten został wydany w pierwszej edycji kompilacji Czeszki. Rok później powrócili z “Farpoint” – numer ten znalazł się w drugiej części składanki Nifry, aby później ukazać się także jako singiel.

kalendarz


Nową propozycją Polaków, która trafiła na tracklistę nadchodzącej odsłony kompilacji Nifry, jest “Visions”, które dotąd ukrywało się jako ID w ostatnich setach słowackiej artystki, m.in. podczas występu na wieży telewizyjnej w holenderskim Roermond.

kalendarz

To jednak nie jedyny polski akcent w “Follow Me 3”. Ekskluzywną produkcję na jej potrzeby stworzył również Jacek Czeszak aka Salto Angel. Umiejętności jednego z członków duetu Purple Stories usłyszycie w “Victory”.

W sumie na “Follow Me 3” złoży się 21 utworów. Oprócz Polaków, swoje trzy grosze dołożą także między innymi Roman Messer, Fisherman czy Markus Schulz. Sama Nifra zaprezentuje aż 4 produkcje – w tym dwa oryginały oraz dwa remiksy.

sunrise

Nifra “Follow Me 3” – tracklista

1. Nifra – Kepler 22b
2. Sean & Xander – Redline
3. Markus Schulz – Remember This (FORCES Remix)
4. Nifra – Resistance (NOMADsignal Remix)
5. Roman Messer – My Way
6. Mark Bester – Love Of Yesterday
7. Fisherman – Enterprise
8. Norni – Dark Star
9. Anske – Miami Heat
10. Ben McConnell – Craters In Time
11. Salto Angel – Victory
12. Christina Novelli – Numb (Nifra Remix)
13. Super8 & Tab – Eternal Sequence (Nifra Remix)
14. GXD & James Christian feat. Scar – Connected
15. Holbrook & Skykeeper – Stick To The Point
16. Eugenio Tokarev – Underwater
17. Rub!k – Exposed
18. Daxson – 7th Dimension
19. Nifra – Getaway
20. Arjans – Visions
21. Markus Schulz – Lisbon

Składanka ukaże się 18 marca – już teraz można sobie ją zamówić (bądź zapisać na platformie streamingowej) w preorderze, pod tym linkiem.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?