Arjans i Salto Angel wydają u Markusa Schulza! Dwa polskie tracki w nowej kompilacji Nifry

“Follow Me 3” – tak nazywa się najnowsza kompilacja, którą w Coldharbour wyda Nifra. Znajdziemy na niej aż dwa polskie tracki.

reklamujsie

Marcin Piaseczny i Rafał Kubiak już od ponad pięciu lat wspólnie tworzą muzykę pod aliasem Arjans. W tym roku mogą pochwalić się wyjątkowym hat-trickiem, w który zamieszana jest znana słowacka producentka Nifra.

Nikoleta Frajkorova, jedna z gwiazd nadchodzącego Dreamstate Europe w Gliwicach, 18 marca wyda swoją trzecią kompilację z serii “Follow Me” dla Coldharbour Recordings. W jej wyjątkowej muzycznej podróży po raz trzeci będą towarzyszyć jej panowie z projektu Arjans.

Rafał i Marcin zadebiutowali w labelu Markusa Schulza w 2019 roku z numerem “Redlight” (o czym wspominaliśmy już na naszych łamach). Numer ten został wydany w pierwszej edycji kompilacji Czeszki. Rok później powrócili z “Farpoint” – numer ten znalazł się w drugiej części składanki Nifry, aby później ukazać się także jako singiel.


Nową propozycją Polaków, która trafiła na tracklistę nadchodzącej odsłony kompilacji Nifry, jest “Visions”, które dotąd ukrywało się jako ID w ostatnich setach słowackiej artystki, m.in. podczas występu na wieży telewizyjnej w holenderskim Roermond.

To jednak nie jedyny polski akcent w “Follow Me 3”. Ekskluzywną produkcję na jej potrzeby stworzył również Jacek Czeszak aka Salto Angel. Umiejętności jednego z członków duetu Purple Stories usłyszycie w “Victory”.

W sumie na “Follow Me 3” złoży się 21 utworów. Oprócz Polaków, swoje trzy grosze dołożą także między innymi Roman Messer, Fisherman czy Markus Schulz. Sama Nifra zaprezentuje aż 4 produkcje – w tym dwa oryginały oraz dwa remiksy.

Nifra “Follow Me 3” – tracklista

1. Nifra – Kepler 22b
2. Sean & Xander – Redline
3. Markus Schulz – Remember This (FORCES Remix)
4. Nifra – Resistance (NOMADsignal Remix)
5. Roman Messer – My Way
6. Mark Bester – Love Of Yesterday
7. Fisherman – Enterprise
8. Norni – Dark Star
9. Anske – Miami Heat
10. Ben McConnell – Craters In Time
11. Salto Angel – Victory
12. Christina Novelli – Numb (Nifra Remix)
13. Super8 & Tab – Eternal Sequence (Nifra Remix)
14. GXD & James Christian feat. Scar – Connected
15. Holbrook & Skykeeper – Stick To The Point
16. Eugenio Tokarev – Underwater
17. Rub!k – Exposed
18. Daxson – 7th Dimension
19. Nifra – Getaway
20. Arjans – Visions
21. Markus Schulz – Lisbon

Składanka ukaże się 18 marca – już teraz można sobie ją zamówić (bądź zapisać na platformie streamingowej) w preorderze, pod tym linkiem.

reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?