(Nie)cienka czerwona linia duetu Arjans [MY SHINING MUSIC]

Reprezentacja polskich producentów w labelu Markusa Schulza zawsze serwowała nam smakowite kąski, choć nigdy nie była zbyt liczna. To jednak uległo zmianie.

kalendarz

Skytech, Sonic Division, Purple Stories. Reprezentacja polskich producentów w labelu Markusa Schulza zawsze serwowała nam smakowite kąski, choć nigdy nie była zbyt liczna. Jednak pod koniec września szeregi Coldharbour zasilił kolejny rodzimy duet: Marcin Piaseczny oraz Rafał Kubiak, czyli Arjans.

Marzenia polskich producentów spełniają się na naszych oczach. Celem duetu Arjans od wielu lat było dostanie się do stajni Markusa Schulza – Coldharbour Recordings. Można było to wiedzieć nie tylko po produkowanych przez nich utworach, ale także z prywatnych rozmów z chłopakami (tutaj oko puszczam głównie do Marcina).

kalendarz

Do 2016 roku, Marcin produkował muzykę pod aliasem Martin Sand, zaś Rafał należał do kaliskiego projektu Aureluna. Połączenie ich sił szybko przyniosło efekty. Ich pierwszym singlem dla Interstate Recordings (“Falling Skies”) zainteresowali się między innymi Armin van Buuren, Markus Schulz, M.I.K.E. Push czy Ben Gold.

ultra

W 2018 roku doczekaliśmy się prawdziwego wysypu premier duetu Arjans – w ciągu dwunastu miesięcy wydali aż 5 produkcji dla wspomnianego Interstate Recordings, a także dla Digital Society Recordings (Enhanced Music) oraz polskiego Phatbull. Zainteresowanie polskim tandemem przez Markusa Schulza oraz Nifrę było często wyczuwalne. Jednak jak “Redline” trafiło na kompilację “Follow Me”? O tym opowie Wam Rafał:

– “Cynk o kompilacji otrzymaliśmy od naszego znajomego producenta, Quasiego (Michał Wrocławski, MIVVO – przyp.red.). Razem z Marcinem mieliśmy przygotowaną melodię do nowego utworu, którą ostatecznie wykorzystaliśmy w “Redline”. Praca nad tym numerem trwała maksymalnie kilka dni, nie pamiętam ile dokładnie, ale nie trwało to zbyt długo”.

Rafał Kubiak – 1/2 Arjans

Po ok. miesiącu Nifra zaakceptowała produkcję Polaków i poprosiła ich o mastering. Jednak na zakończenie selekcji oraz na ostateczny produkt w postaci kompilacji pt. “Follow Me”, przyszło im czekać długie miesiące. Wydawnictwo ukazało się 12 lipca br. w wersji fizycznej i cyfrowej.

kalendarz

Numer pojawił się na CD, a po jakimś czasie dostaliśmy maila od Tima (Grube’a – menadżera Coldharbour Recordings) z informacją, że “Redline” wyjdzie jako singiel w Coldharbour.

Rafał Kubiak – 1/2 Arjans

Singiel “Redline” miał swoją premierę 27 września br., zyskując support między innymi Markusa Schulza i Andrew Rayela. Będzie on nie lada gratką dla miłośników energicznego, progresywno-trance’owego brzmienia, dla których ważnym elementem utworu jest siła przyciągania melodii. Możecie kupić go, wchodząc w ten link.

W tym roku Marcin i Rafał wydali również remiks dla duetu Abstract Vision & Ultimate w Infrasonic Pure, a także singiel dla znanej rosyjskiej wytwórni Suanda Music. Chłopakom życzę mnóstwa kolejnych sukcesów i dostania się na stałe do ekipy Coldharbour Recordings. Krótko mówiąc: czekamy na więcej!

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
26
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?