Armin van Buuren i Dimitri Vegas & Like Mike wydali właśnie collaby z R3HAB’em

Mocny początek marca zaliczył właśnie R3HAB. Holenderski producent tydzień po tygodniu zaprezentował collaby z czołowymi gwiazdami EDMu.

reklamujsie

Może to w gąszczu muzycznych nowości nieco umykać, ale takie są fakty – R3HAB wydaje nową muzykę wręcz hurtowo. Przez pierwsze dwa miesiące 2022 roku ukazało się aż 6 nowych tracków oraz paczka remixów do jednego z singli z roku ubiegłego. Na czele dotychczasowych release’ów stoi “Call Me“, pod którym podpisani są także Gabry Ponte oraz Timmy Trumpet.

Najcięższe działa przypadły jednak dopiero na marzec. To właśnie w ostatnich dniach ukazały się aż dwa duże collaby Holendra z największymi nazwiskami światowego EDMu. I, co ważne, obydwa te tracki dość mocno różnią się od siebie stylistycznie.

R3HAB x Dimitri Vegas & Like Mike

Zaczynamy od 4 marca – wtedy to na rynku ukazał się collab na linii R3HAB – Dimitri Vegas & Like Mike. Cokolwiek by o braciach Thivaios mówić, to jedno trzeba przyznać – robić show to oni umieją jak mało kto. Podobnie zresztą, jak łączyć festiwalowe oblicze z tym bardziej nastawionym na platformy streamingowe, gdzie rządzą zdecydowanie komercyjne brzmienia. I to właśnie na słuchacza lubiącego tego typu brzmienia nastawiony jest ich wspólny numer, zatytułowany “Shooting Darts“.

Ci, którzy zapoznawali się z tym kawałkiem, z pewnością doszli do jak najbardziej uprawnionego wniosku, że w sumie to gdzieś już to slyszeli. Główny motyw opiera się bowiem na charakterystycznym zaśpiewie z przeboju formacji The Rasmus “In The Shadows”. Słychać to zresztą już od pierwszych sekund holendersko-grecko-włoskiego (pod tym trackiem podpisał się jeszcze włoski twórca o pseudonimie Prezioso) collabu, który możecie sprawdzić poniżej.

R3HAB x Armin van Buuren

Tydzień później – czyli w dniu publikacji tego tekstu – ukazał się kolejny duży singiel R3HAB’a. Tym razem u jego boku pojawił się Armin van Buuren, który notabene już w tę sobotę wystąpi w Krakowie na evencie ASOT 1000 Poland. Ich wspólny singiel zatytułowany jest “Love We Lost” – i w przeciwieństwie do “Shooting Darts”, nie mamy tu do czynienia z czerpaniem z żadnego z hitu sprzed lat. Otrzymaliśmy też zupełnie inną niż slap house’owa stylistykę (swoją drogą – wyobrażacie sobie Armina wydającego slap house?). Wspólna holenderska propozycja osadzona jest bowiem w klimatach dance-popowych, w których obydwaj odnajdują się obecnie co najmniej nienajgorzej. Zresztą – sprawdźcie sami!

Kto wie – być może obydwa utwory usłyszymy podczas dwóch polskich koncertów R3HAB’a. Odbędą się one odpowiednio 8 kwietnia w Warszawie i 9 kwietnia we Wrocławiu. Już teraz wiemy, że oprócz Fadila wystąpi także Skytech – a to dopiero początek listy gości specjalnych, których poznamy w najbliższych tygodniach. Więcej informacji na temat eventu, nad którym Shining Beats sprawuje patronat medialny, znajdziecie pod tym linkiem.

reklamujsie

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?