R3HAB powraca do Polski! Tej wiosny zagra w naszym kraju aż dwa koncerty

Nie udało się w 2019, uda się w 2022 – R3HAB powraca do Polski z aż dwoma koncertami, które odbędą się w dniach 8 i 9 kwietnia.

2sher

We wrześniu 2019 roku w warszawskiej Progresji miał wystąpić R3HAB, któremu towarzyszyć mieli liczni goście z Polski i zagranicy. Niestety, holenderski producent nie zdołał dolecieć do naszego kraju, przez co jego występ nie doszedł do skutku. Nie oznaczało to jednak, że impreza została odwołana. Wręcz przeciwnie – odbyła się, posiadacze biletów otrzymali zwrot pieniędzy, zaś chętne osoby mogły jeszcze wejść za darmo. Trzeba przyznać, że praktyka niemalże niespotykana w naszym kraju.

R3HAB aż z dwoma koncertami w Polsce

Na to wygląda, że Fadilowi i jego ekipie zależy na dobrej opinii wśród polskich fanów. Nie dziwi to zbytnio – wszak jego ostatni występ nad Wisłą miał miejsce w maju 2018 roku, podczas juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. To, co nie udało się w 2019 roku, może udać się w kwietniu 2022 – i to ze zdwojoną siłą.


Zobacz także: 6 utworów, dzięki którym R3HAB zaistniał w świecie EDM


Tej wiosny R3HAB wystąpi w naszym kraju dwukrotnie – 8 kwietnia w warszawskiej Progresji i 9 kwietnia we wrocławskim Centrum Koncertowym A2. Będą to koncerty “bez żadnego trybu” – a więc, w odróżnieniu do planów z 2019 roku, nie będą one częścią międzynarodowej trasy. Organizatorzy zapewniają jednak, że należy spodziewać się naprawdę wysokiego rozmachu i iście festiwalowego klimatu.

Na ten moment nie znamy pełnego lineup’u obydwóch imprez – ten stan rzeczy powinien się jednak zmienić w najbliższych tygodniach.

Bilety już w sprzedaży

Bilety kosztować będą tyle samo, co w 2019 roku – a więc ceny rozpoczynać się będą od 49 złotych. Znajdziecie je w bileterii Eventim.pl [KLIK!].

Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad tymi wydarzeniami. Już wkrótce będziemy mieli z tej okazji dla Was do rozdania trochę biletów, dlatego śledźcie naszego Facebook’a [KLIK!] oraz Instagrama [KLIK!].

2sher

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?