Za nami ASOT 1000 Los Angeles. Oto wszystkie sety z imprezy!

Armin van Buuren, Cosmic Gate i nie tylko wystąpili w ubiegły weekend podczas ASOT 1000 Los Angeles. Oto wszystkie sety z imprezy!

kalendarz

Kurz po fanach trance’u w Miami jeszcze dobrze nie zdążył opaść, a po drugiej stronie Stanów Zjednoczonych Armin van Buuren i jego team już szykowali się do kolejnej celebracji. Seria imprez A State Of Trance 1000 rozpoczęła się już w ubiegłym roku, ale jej trwanie skorelowane jest z dużym, pandemicznym poślizgiem. Właśnie z powodu koronawirusowych restrykcji polska edycja odbyła się w marcu tego roku (nasza relacja pod tym linkiem), a punkt kulminacyjny – czyli event w Utrechcie – będzie mieć miejsce dopiero w przyszłym roku. W międzyczasie ASOT powrócił do Stanów Zjednoczonych. Najpierw przejmując jedną ze scen Ultra Music Festival 2022, a w ubiegły weekend odwiedzając Los Angeles.


Zobacz także: Nasza relacja z ASOT 1000 Poland

emuze.me


Podczas pierwszej od 2019 roku wizyty ASOTa na zachodnim brzegu USA nie zabrakło tuzów gatunku. Za deckami zameldowali się między innymi Armin van Buuren, Cosmic Gate, Gabriel & Dresden czy Ruben de Ronde. Było więc do czego się bawić i jest też czego słuchać – wszak wszystkie sety z imprezy trafiły właśnie do sieci. Poniżej znajdziecie odnośniki do serwisu Mixcloud, gdzie możecie odsłuchać wszystkie występy w godnej jakości.

ASOT 1000 Los Angeles – sety

Mr. Brooks

ultra

Ruben de Ronde

Gabriel & Dresden

MarLo

kalendarz

Cosmic Gate

Armin van Buuren

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?