ATB w nostalgicznej odsłonie. Nowy singiel zapowiada planowany na ten rok studyjny album

“Take A Moment” – tak nazywa się pierwszy w tym roku singiel ATB. Niemiecki producent stworzył go we współpracy z Davidem Frankiem.

2sher

Tego gościa bez dwóch zdań można nazwać chodzącą legendą muzyki klubowej w naszej części Europy. ATB ma na swoim koncie masę uznanych hitów, za którą w parze chodzi wielu fanów – chociażby w naszym kraju. Mieliśmy okazję o tym się przekonać chociażby podczas Sunrise Festival 2022. Jego ówczesny występ był jednym z najbardziej obleganych na White Stage – a to o uznaniu słuchaczy mówi samo przez się. W tym roku usłyszymy Andre w naszym kraju dwukrotnie – a zanim do tego dojdzie, to warto zapoznać się z najnowszą jego muzyczną propozycją.

ATB z nutką nostalgii

Take A Moment” to pierwszy singiel ATB w 2024 roku. Andre w nowym kawałku kontynuuje to, co możemy usłyszeć u niego już od jakiegoś czasu. A chodzi nam o nawiązywanie do nostalgicznych brzmień, które charakteryzowały jego utwory przy okazji wydawania największych hitów pokroju “9 PM”, “You’re Not Alone” czy “Don’t Stop”. Tak było zarówno w “That Feeling”, jak i w “Run” – poprzednim singlu Niemca.

emuze.me

Tym razem 50-latek zaprosił do współpracy uznanego już na scenie songwritera i producenta, kojarzonego jako David Frank. Twórca miał okazję współtworzyć już utwory takich postaci, jak Kygo, Alle Farben czy Merk & Kremont. Teraz połączył on siły z ATB, tworząc przyjemną, letnią propozycję łączącą nowoczesne komercyjne brzmienie z klimatem starego, dobrego Andre.

Singiel ten jest zapowiedzią planowanego na 2024 rok nowego studyjnego albumu ATB. Najprawdopodobniej – bo nie wiemy jeszcze, kiedy go się spodziewać – ukaże się on już po ogłoszonych już dwóch występach producenta w naszym kraju. 6 kwietnia Andre zjawi się w Gliwicach podczas Dreamstate Europe 2024, zaś 19 lipca wystąpi on na głównej scenie Sunrise Festival 2024 podczas The History Of Sunrise.

ultra

Najnowszy singiel ATB możecie odsłuchać poniżej.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?