Audien potwierdza, że pracuje nad wspólnym utworem z Arty’m! Powrót do korzeni?

kalendarz

Jeśli ktoś pamięta label Anjunabeats i utwory tam wydawane w latach 2011-2013, to z pewnością z rozrzewnieniem wspomina genialne utwory, tworzone chociażby przez Audiena, Arty’ego czy Mata Zo. Produkcje tych panów stanowiły swoisty znak rozpoznawczy wytwórni, który co jakiś czas uwidacznia się w obecnych produkcjach wytwórni.

Pierwsi dwaj panowie, po kilkuletniej rozłące z muzyką graniczącą pomiędzy Progressive Trance a Progressive House, postanowili nawiązać do swoich korzeni – Arty z powodzeniem rozwija side project Alpha 9, zaś Audien ubiegłego lata powrócił do labelu Above & Beyond z singlem “Higher”. Można więc wywnioskować, że klimaty te wciąż nie są im obce.

kalendarz

Ba – jesteśmy tego wręcz pewni, chociażby z racji jednego z wpisów amerykańskiego producenta sprzed kilku dni, w którym możemy przeczytać o planowanym wspólnym utworze Nathaniela i Artema, który – jak możemy przeczytać – będzie bardzo emocjonalny.

ultra

Od razu należy podkreślić, iż nie jest to tweet wiążący – nie dostajemy bowiem daty wydania czy teasera (jednak, kiedy jakieś szczegóły ujrzą światło dzienne, to my o nich Was poinformujemy). Jedyna na ten moment znana informacja jest taka, że kawałek usłyszymy wkrótce.

kalendarz

Niemniej coś jest na rzeczy, i zważywszy na obecną formę zarówno Amerykanina, jak i Rosjanina, możemy się spodziewać prawdziwej progresywnej bomby!

Na koniec przypomnijmy sobie, jak to Audien remiksował Arty’ego w 2013 roku. Kiedyś to było!

ultra

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?