Audioriver 2020 odwołane. Czarny piątek polskiej branży festiwalowej…

Kolejnym odwołanym dziś eventem – po Orange Warsaw Festival i Sunrise Festival – jest Audioriver. Event miał odbyć się w Płocku w dniach 24-26 lipca.

reklamujsie

Mimo iż od poniedziałku część restrykcji nałożonych przez Polski rząd podczas pandemii koronawirusa zostaje zniesione, to branża eventowa wciąż zostaje bez konkretnych wytycznych. Jedyną wiadomą jest to, że pozwolenia na organizację imprez masowych będą wydawane na samym końcu walki z COVID-19. W związku z zaistniałą sytuacją polskie festiwale nie czekają na dokładne wytyczne i same przenoszą swoje eventy na inne terminy. Tylko dziś dowiedzieliśmy się o przeniesieniu na rok 2021 tegorocznych edycji Sunrise Festival i Orange Warsaw Festival. Do tego grona dołącza teraz Audioriver, który miał odbyć się w dniach 24-26 lipca.

Organizatorzy płockiego eventu w swoim oświadczeniu – w przeciwieństwie do agencji MDT – nie podali nowej daty imprezy. Dobrą wiadomością jest za to fakt, iż wejściówki na ten rok będą ważne także w nowym terminie. Będzie możliwy też zwrot biletów, ale więcej szczegółów na ten temat zostanie podanych w późniejszym terminie.

Pełną treść statementu znajdziecie poniżej.

Audioriver Festival 2020 – oświadczenie

Rodzino Audioriver,

Zgodnie z obowiązującymi decyzjami administracyjnymi dotyczącymi imprez masowych, jesteśmy zmuszeni do tego, aby odwołać Audioriver w dniach 24-26 lipca 2020 r.

Tegoroczna edycja miała mieć dla nas wyjątkowe znaczenie – mieliśmy spotkać się z Wami już po raz piętnasty i dokładaliśmy wszelkich starań, aby pod każdym względem ten jubileusz wypadł jak najlepiej. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Wasze wsparcie i radość, jaką dajecie nam każdego dnia. Będziemy to powtarzać zawsze – Audioriver to Wy 🙂

Bardzo dziękujemy także Partnerom i Sponsorom tej edycji festiwalu: Miastu Płock, Płockiemu Ośrodkowi Kultury i Sztuki im. Themersonów, True Music, BURN Energy Drink, Vype, Coca-Cola i Kompania Piwowarska S.A.

Zarówno dla nas, jak i dla wielu innych promotorów, organizatorów wydarzeń oraz Artystów obecna sytuacja nie jest łatwa. Choć nie wydarzy się to już w tym roku, mamy wielką nadzieję, że jubileusz Audioriver dojdzie do skutku w takiej formie, którą planowaliśmy i że wszyscy spotkamy się w Płocku w innym terminie. To Nasze wspólne święto i wierzymy, że spędzimy je razem!

Kupione przez Was wejściówki na ten rok zachowują ważność na festiwal, który odbędzie się w nowej dacie. Zachęcamy Was do tego, abyście zachowali swoje karnety do tego czasu – będzie to dla nas ogromne wsparcie. Liczymy, że spotkamy się na festiwalu w tym samym składzie. Dla tych, którzy będą chcieli dokonać zwrotu, w ciągu najbliższych dni drogą mailową uruchomimy odpowiednią procedurę na stronie ebilet.pl. Wszystkie informacje będziemy Wam przekazywać na bieżąco.

Nas wszystkich czeka lato inne niż dotychczas. Najważniejsze w tym czasie jest bezpieczeństwo, dlatego gorąco apelujemy o Waszą ostrożność, troskę o siebie i innych oraz cierpliwość. Bądźcie zdrowi, uważajcie na siebie i mamy nadzieję, że z jeszcze większą energią zobaczymy się wkrótce 🙂

Audioriver will return!

Audioriver Team

Nie tylko w Polsce

Odwoływanie letnich festiwali staje się powoli formalnością. Tylko w tym tygodniu dotarły do nas smutne informacje z Niemiec i Belgii. Tamtejsze rządy zakazały do końca sierpnia organizacji imprez masowych. W związku z tym zostały odwołane takie imprezy jak Tomorrowland, czy Parookaville i Airbeat One. Jesteśmy przekonani, że w ciągu kolejnych dni lista odwołanych wydarzeń będzie się wydłużać.

reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?