Festiwal Audioriver to nie tylko jedna z największych imprez elektronicznych w Polsce, ale również uznana marka na europejskim rynku. Event, który po raz 15. odbędzie się w Płocku, nie stawia na mainstreamowe brzmienia. Nie usłyszymy tam popularnych radiowych hitów, lecz alternatywną elektronikę czy techno. Organizatorzy imprezy, która odbędzie się w ostatni weekend lipca, ogłosili właśnie pierwszych artystów, którzy wystąpią na plaży nad Wisłą.

Fani mogą być zadowoleni

W przyszłym roku na scenach jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w europie wystąpi duet Gorgon City, a także: BICEP, Len Faki, The High Contrast BandMathame czy Orbital. Skład uzupełniają Paula Temple w specjalnym secie b2b z SNTS, a także Spor oraz VTSS. Spoglądając w komentarze bez wątpliwości możemy wywnioskować, że ogłoszenie zostało przyjęte przez fanów pozytywnie.

1st announcement

Ogłaszamy pierwszych artystów Audioriver 2020! Do line-upu dołączają: BICEP live, Gorgon City, The High Contrast Band, Len Faki, Mathame, Orbital, Paula Temple b2b SNTS, Spor i VTSS. –We're announcing the first Audioriver 2020 artists! Please welcome: BICEP live, Gorgon City, The High Contrast Band, Len Faki, Mathame, Orbital, Paula Temple b2b SNTS, Spor and VTSS.

Opublikowany przez Audioriver Festival Środa, 18 grudnia 2019

Tańsze bilety do niedzieli!

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są już dostępne w sprzedaży. Warto jednak zwrócić uwagę, że w najbliższy poniedziałek (23 grudnia) zmiana cennika! Osoby, które rozważają wyjazd do Płocka, powinny więc jak najszybciej pomyśleć o zakupie karnetu dwu- (220 zł) lub trzydniowego (300 zł), bo tylko w takiej formie sprzedawane są wejściówki na 15 edycję Audioriver.