Oto pierwsza faza lineupu jubileuszowej edycji Audioriver

Po raz piętnasty w Płocku zabrzmi nieoczywista muzyka elektroniczna. Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów, którzy zagrają na Audioriver 2020.

silesia beats

Festiwal Audioriver to nie tylko jedna z największych imprez elektronicznych w Polsce, ale również uznana marka na europejskim rynku. Event, który po raz 15. odbędzie się w Płocku, nie stawia na mainstreamowe brzmienia. Nie usłyszymy tam popularnych radiowych hitów, lecz alternatywną elektronikę czy techno. Organizatorzy imprezy, która odbędzie się w ostatni weekend lipca, ogłosili właśnie pierwszych artystów, którzy wystąpią na plaży nad Wisłą.

Fani mogą być zadowoleni

W przyszłym roku na scenach jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w europie wystąpi duet Gorgon City, a także: BICEP, Len Faki, The High Contrast BandMathame czy Orbital. Skład uzupełniają Paula Temple w specjalnym secie b2b z SNTS, a także Spor oraz VTSS. Spoglądając w komentarze bez wątpliwości możemy wywnioskować, że ogłoszenie zostało przyjęte przez fanów pozytywnie.

jay_cluss

Tańsze bilety do niedzieli!

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są już dostępne w sprzedaży. Warto jednak zwrócić uwagę, że w najbliższy poniedziałek (23 grudnia) zmiana cennika! Osoby, które rozważają wyjazd do Płocka, powinny więc jak najszybciej pomyśleć o zakupie karnetu dwu- (220 zł) lub trzydniowego (300 zł), bo tylko w takiej formie sprzedawane są wejściówki na 15 edycję Audioriver.

ultra

kalendarz

Total
23
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?