Audioriver nie składa broni w temacie tegorocznej edycji. “Zakładamy, że festiwal się odbędzie”

W swoim najświeższym oświadczeniu włodarze festiwalu Audioriver postanowili wlać trochę optymizmu w serca fanów płockiej imprezy.

2sher

Każdy z nas wciąż się zastanawia, czy w tegorocznym sezonie letnich festiwali któraś z imprez się uda. Już teraz wiemy, że tegoroczny Instytut Festival się nie odbędzie. Pozostali wciąż czekają z podjęciem ostatecznych decyzji – choć będą robić wszystko, by zorganizować swoje wydarzenia. Podobnego zdania są organizatorzy Audioriver, którzy wierzą, że uda zorganizować się event.

Odpowiedzi na pytania

Festiwal undergroundowej elektroniki, który ma się odbyć pod koniec lipca w Płocku, wydał stosowny komunikat, w którym dopowiedział na kilka istotnych pytań zadawanych przez fanów. Najważniejsza kwestia z komunikatu brzmi następująco – organizatorzy na obecną chwilę zakładają, że impreza się odbędzie.

emuze.me

Na ten moment zakładamy, że festiwal się odbędzie. Jego formułę będziemy dostosowywać do aktualnych warunków, przygotowujemy się na różne scenariusze. Na ten moment jest jednak za wcześnie, aby przedstawiać konkretne rozwiązania.

Audioriver Festival

Organizatorzy zapowiadają jednak, że w przypadku jakichkolwiek zmian dotyczących wydarzenia będą jak najszybciej informować fanów, którzy planują wybrać się do Płocka. Nie wiadomo, też czy wymagane będzie zaszczepienie się lub okazanie negatywnego wyniku testu na koronawirusa przed wejściem na teren imprezy. Tu organizatorzy uzależniają decyzję od rządzących i podjętych przez nich obostrzeń.

Dostajemy wiele pytań dotyczących tego, czy na teren festiwalu będą mogły wejść jedynie osoby zaszczepione lub te, które przedstawią dowód na aktualny negatywny test na obecność COVID-19. Na ten moment nie mamy jasnych informacji o tego typu regulacjach ze strony organów państwowych, wprowadzenie tych rozwiązań na festiwalu będzie zależne od obowiązujących przepisów dotyczących imprez masowych.

Audioriver Festival

Kochani, W ostatnim czasie nie otrzymujecie od nas wielu informacji dotyczących Audioriver 2021. Jak możecie się…

Opublikowany przez Audioriver Festival Czwartek, 11 lutego 2021

Wciąż czekamy

Tak jak można było przewidzieć, jest jeszcze za wcześnie by podejmować ostateczne decyzje. Sytuacja epidemiologiczna w Polsce na chwilę obecną się trochę unormowała, lecz nie można przewidzieć co się stanie za jakiś czas. Jesteśmy jednak pełni optymizmu, że tegoroczny sezon choć po części będzie udany. W końcu każdy z nas jest już spragniony festiwalowych emocji…

ultra

emuze.me

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?