Avicii w trailerze najnowszego filmu o Scooby-Doo!

Avicii – a konkretnie jego utwór “Without You” – pojawił się w trailerze najnowszego filmu animowanego z udziałem popularnego psa Scooby Doo.

kalendarz

Mimo tragicznego odejścia Avicii‘ego z tego świata, jego muzyka wciąż żyje. Twórcy popkultury chętnie sięgają po twórczość Szweda, która wciąż kojarzy się pozytywnie wielu słuchaczom. W ostatnim czasie dostaliśmy kolejny na to dowód. Jeden z utworów Szweda pojawił się w trailerze nowego filmu animowanego z udziałem dobrze znanego wszystkim psa o imieniu Scooby Doo.

Mowa tutaj mianowicie o ostatnim wielkim hicie Tima, wydanym za jego życia – “Without You“. Singiel wydany w sierpniu 2017 roku swego czasu bardzo często gościł w stacjach radiowych na całym świecie. Dobrze dobrany utwór szwedzkiego producenta świetnie wpisuje się w pozytywny klimat tej animacji.

kalendarz

Animacja SCOOBY-DOO! trafi do kin 15 maja przyszłego roku. Poznamy w niej genezę poznania się piątki przyjaciół. Przekonamy się także, w jaki sposób główni bohaterowie zajęli się tak nietypowym zajęciem, jak łapanie duchów. Postaciom głosów użyczą wielkie gwiazdy kina – w tym Zac Efron oraz Amanda Seyfried.

kalendarz

kalendarz

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?