Najbardziej oczekiwane ID od Axwella i Ingrosso może ujrzeć światło dzienne już wkrótce!

Długo wyczekiwana kolaboracja Axwell & Ingrosso i Norwega o pseudonimie Years miałaby ujrzeć światło dzienne w 2020 roku.

silesia beats

Fani progressive house’u właśnie w tym momencie powinni udać się po przysłowiowy popcorn, a to wszystko za sprawą informacji, jaka pojawiła się ze strony norweskiego producenta noszącego pseudonim Years. “Bliss” – bo taki tytuł nosi niewydana jego kolaboracja z duetem Axwell & Ingrosso prawdopodobnie nareszcie doczeka się oficjalnej premiery. Dwudziestodwuletni producent poinformował o tym fakcie na swoim Instagramie.

Odnośnie “Bliss” – jak Wy to nazywacie – jeśli tylko czekacie, to robicie to wraz ze mną! Nawet nie wyobrażacie sobie, jak bardzo oczekuję 😉
2020 jest dobrym rokiem na to, aby wszystkie te oczekiwania dobiegły końca

Years

Jak nietrudno się domyśleć, utwór miałby pojawić się na rynku dopiero w 2020 roku. Na ten moment nieznane są żadne szczegóły premiery dzieła Skandynawów, począwszy od daty, kończąc na wytwórni. Nie wiadomo także, w jakiej formie uwzględnione zostanie 2/3 Swedish House Mafii. Wynika to z faktu, iż swoją działalność w duecie jako Axwell & Ingrosso zakończyli w 2018 roku, a ich ostatnim występem był set podczas ubiegłorocznego Amsterdam Music Festival. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest podpisanie twórców za pomocą ich własnych aliasów.

silesia beats

Chociaż – z drugiej strony nikt nie powiedział, że zaangażowane w kompozycję nie będzie całe legendarne trio. Tak więc może to być też kolaboracja Years‘a z całą Szwedzką Mafią, kto wie?

Poniżej możecie sprawdzić nieoficjalną odsłonę tego majstersztyku w formie mashupu z “Every Teardrop Is A Waterfall” zespołu Coldplay, a więc wersję świetnie znaną z festiwali. Czekamy!

ultra

foto: DJ Mag Mexico

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?