Znamy stanowisko klubu Bank ws. odwołanej imprezy! “Felix Jaehn nie wyraził chęci rozmowy z naszym managementem”

W specjalnym oświadczeniu przedstawiciele Banku potwierdzają nasze doniesienia z niedzieli. Wyjaśniają także szczegóły dotyczące odwołania występu Niemca.

sunrise

W ubiegłą sobotę w warszawskim klubie Bank miał wystąpić Felix Jaehn. Niestety, mimo zapowiedzi samego artysty w mediach społecznościowych, gwiazda wieczoru nie pojawiła się w klubie.

Na ten temat pisaliśmy już kilkanaście godzin po imprezie:

kalendarz

“Sobotnia impreza w Banku była sygnowana nie tylko obecnością Felix’a, ale też niemal jako osobne wydarzenie marki CIROC & MOSCHINO. W sieciach społecznościowych organizatorzy napisali nawet wprost: “Niemiecki DJ i producent, który podbił światowe listy przebojów, wystąpi w sobotę 23 marca podczas imprezy CIROC & MOSCHINO.” Według naszych informatorów management Felix’a wręcz oniemiał i stwierdził, że Niemiec nie będzie swoim nazwiskiem promował obu marek. Na nic zdały się tłumaczenia, dlatego koncert Felix’a odwołano.” (fragm. artykułu z 24.03.2019)

kalendarz

sunrise

Czekaliśmy jednak na oświadczenia obydwóch stron. Na ten moment zanosi się, że odnośnie zaistniałej sytuacji wypowie się wyłącznie management klubu, który opublikował oświadczenie dotyczące sobotniego incydentu.

Według klubu, wszystkie zawarte w umowie warunki zostały spełnione. Do kwestii technicznych także nie było ze strony reprezentanta artysty zarzutów. Warto przy okazji zaznaczyć, że artysta nie pojawił się fizycznie w klubie. Organizatorzy o odmowie występu dowiedzieli się godzinę przed planowanym rozpoczęciem seta.

kalendarz

kalendarz

W oświadczeniu czytamy także o nieoficjalnych przyczynach nieodbycia się koncertu. Tym samym klub potwierdza informacje, które podaliśmy w niedzielę. Co ważne – strona reprezentująca Felixa Jaehn’a cały czas nie odezwała się w celu wyjaśnienia sprawy. Management Banku rozważa podjęcie kroków prawnych z tytułu niewypełnienia przez artystę kontraktu. Cały czas czekamy na stanowisko managementu niemieckiego producenta.

sunrise

kalendarz

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?